Aydın’a Gürbulak ve Doğançay’dan tam destek geldi:

Aydın’a Gürbulak ve Doğançay’dan tam destek geldi:

Aydın’a Gürbulak ve Doğançay’dan tam destek geldi:

DESTEK BİZDEN
ÇALIŞMAK SİZDEN

AK Parti Ortahisar Belediye Başkan Adayı Ergin Aydın, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimi çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Aydın, mahalle ziyaretleri kapsamında Gürbulak Mahallesi’ni ve Doğançay Mahallesi’ni ziyaret edip hemşehrileri ile bir araya geldi. Ziyaretlerde vatandaşlar, “Destek bizden, çalışmak sizden. Sizi sandıktan güçlü şekilde çıkartacağız.” sözleri ile Aydın’a destek verdi. 

HİZMETLER HIZ KESMEYEECEK

Hizmet seferberliğinin devamı ve hız kesmemesi için destek istediğini belirten Aydın, “Hem Belediye’de görev yaptığım süreç içerisinde, hem İlçe Başkanlığı yaptığım dönemde, hem de serbest çalıştığım dönemlerde gerçekleştirdiğim hizmetlerimle birlikte şehrimizin her mahallesinde bir iz bıraktık. Şimdi de yeniden yerel hizmetlere devam etmek için halkımızın desteğini istiyoruz. Ortahisar Belediyesi’nde hizmet seferberliğinin devamı için oylara talibiz.” dedi.

BORDO-MAVİ OFİSLER

Aydın şöyle devam etti: “‘Mavi Yerinde Çözüm’ ve ‘Bordo Yerinden Satış’ ofislerini hayata geçireceğiz, bu projelerimizi önemsiyorum. Vatandaşlarımız bu ofislerimizde her türlü hizmeti alabilecek, anlık ihtiyaçlarını Belediyemizin ana binasına gelmeden halledebilecek. Mavi ofislerimizde vatandaşlarımıza Belediye hizmetlerimizi sunacağız. Bordo ofislerimiz ise yerli üreticilerimizin satış ofisi olacak, buradan da vatandaşlarımız ihtiyaçlarını giderebilecek.”

Arif Arslan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER