Vali Aziz Yıldırım’ın 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı 2. Dönem Sonu Mesajı

Vali Aziz Yıldırım’ın 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı 2. Dönem Sonu Mesajı

Sevgili öğrencilerimiz, değerli öğretmenlerimiz ve saygıdeğer velilerimiz; 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı’nın ikinci dönemini tamamlamış bulunuyoruz.

​Sevgili Öğrencilerimiz,
​Geleceğimizin umudu ve ülkemizin istikbali olan sizler, yoğun bir yılın ardından karnelerinizi alarak yaz tatiline giriyorsunuz. Çalışmak ve derslerinizde başarılı olmak kendinize, ailenize ve topluma karşı bir sorumluluğunuz olduğu kadar, dinlenmek ve eğlenmek de sizlerin en büyük hakkıdır. Notlarınız ne olursa olsun umudunuzu, cesaretinizi, inancınızı ve kendinize olan güveninizi asla kaybetmeyin.


​Bir eğitim-öğretim yılını geride bırakarak yaz tatiline gireceksiniz. Sizlerden tatilinizi bol bol kitap okuyacağınız, aileniz ve arkadaşlarınızla kaliteli zaman geçireceğiniz, dinleneceğiniz, eksiklerinizi tamamlayacağınız, sosyal ve kültürel faaliyetler ile kendinizi geliştireceğiniz bir süreç olarak değerlendirmenizi bekliyorum. Unutmayınız ki tatiller, dinlenmeniz ve eğlenmeniz için bir fırsat olduğu kadar kendinizi geliştirmeniz, eksik yönlerinizi telafi etmeniz ve yeni bir yıla daha motive bir şekilde hazırlanmanız için de birer fırsattır.
 
​Değerli Öğretmenlerimiz,
​Bir hayat biçimine dönüşmüş mesleğinizi icra ederken ortaya koyduğunuz fedakârlıklarla nice başarıların altında sizin emekleriniz var. Her durum ve şartta eğitim öğretim faaliyetlerinin yürütülmesinde ve ilimizin başarı seviyesinin artırılmasında göstermiş olduğunuz gayretli ve özverili çalışmalarınızdan dolayı sizlere teşekkür ediyorum.
 
​Kıymetli Velilerimiz,​
​Sizler evlatlarınıza her türlü desteği sağlayarak eğitim-öğretim sürecinin sağlıklı ve başarılı bir şekilde ilerlemesine yardımcı oldunuz. Sizlerin çocuklarımıza karşı olan yaklaşımınız, onlarla kurduğunuz etkili iletişim ve onlara duyduğunuz sevgi ve güven; eğitimlerine çok önemli katkı sağlamaktadır. Bu eğitim-öğretim yılı için de siz değerli velilerimize ayrıca şükranlarımı sunuyorum.
 
​Bu vesileyle; güzel bir ders yılının sonunda sadece akademik alanda değil, aynı zamanda kişisel gelişimlerinde de büyük ilerlemeler kaydeden kıymetli öğrencilerimizi, çocuklarımızı hayata hazırlayan değerli öğretmenlerimizi, okul idarecilerimizi ve velilerimizi kutluyor, mutlu ve huzurlu bir tatil dönemi yaşamanızı diliyorum. Yaklaşan mübarek Kurban Bayramınızı da en kalbi duygularımla tebrik ediyorum.

Arif Arslan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER