AKÇAABAT’TA KURUMLAR ARASI FUTBOL TURNUVASI SONA ERDİ

AKÇAABAT’TA KURUMLAR ARASI FUTBOL TURNUVASI SONA ERDİ

Akçaabat’ta kurumlar arasında düzenlenen futbol turnuvası,yapılan final maçı ve ödül töreni ile sona erdi.

Akçaabat Belediyesi tarafından ilçedeki kamu kurum ve kuruluşları arasındaki iletişimi güçlendirmek amacıyla organize edilen Kurumlar Arası Futbol Turnuvası ‘Reşit Sivrikaya Sezonu’ yapılan final maçı ve ödül töreni ile sona erdi.

Akçaabat Belediyesi organizesinde yapılan ‘Reşit SivrikayaSezonu’ Kurumlar Arası Futbol Turnuvası’na toplamda 27takım 324 sporcu katıldı. Çekişmeli maçların oynandığıKurumlar Arası Futbol Turnuvası’nda 49 müsabaka gerçekleştirildi. 

Törende konuşan Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, “27 takımın yer aldığı turnuvada maçlar centilmenlik çerçevesinde oynandı. Şunu belirtmek isterim ki aslında burada kazanan spor olmuştur, kardeşlik olmuştur, birlik ve beraberlik olmuştur, Akçaabat olmuştur. Bu tür etkinliklerle kurumlar arasındaki bağlar güçleniyor. Akçaabat kültür, sanat ve turizm şehri olduğu kadar bir spor şehridir. Sporun her dalını her yaştan vatandaşımızla buluşturmaya özen gösteriyoruz. Toplamda 49 çekişmeli müsabakanın sonunda nihayet kazanan belli oldu. Kazanan arkadaşlarımızı tebrik ediyor; turnuvamıza katılan tüm sporcularımıza teşekkür ediyorum. Spora verdiğimiz desteği imkanlarımız ölçüsünde devam ettireceğiz.” dedi.

 Final maçının oynanması ve ödül töreni ile sonlandırılan turnuvanın kazananı Akçaabat Müftülük Spor takımı oldu. Turnuvanın ikincisi TRÜ United, üçüncüsü EmniyetMüdürlüğü, dördüncüsü TRÜ Personel Spor takımı oldu. 

Kurumlar Arası Futbol Turnuvası ‘Reşit Sivrikaya Sezonundaen centilmen takım Cumhuriyet Ortaokulu Spor Takımı, en iyi kaleci Mustafa Alptekin, gol kralı Hakan Kara, en güzel gol Samet Altunbaş ve en iyi taraftar ödülü Recep Zevit oldu.

Kurumlar Arası Futbol Turnuvası’nın ödül törenine Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, Belediye Başkan Yardımcıları Ali Güngör, Cevdet Bayraktar ve Serkan Özdemir, taraftarlar katıldı.

Arif Arslan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER