Özel İmperial Hastanesi düzenlenen etkinlikle 16 yaşını kutladı

Özel İmperial Hastanesi düzenlenen etkinlikle 16 yaşını kutladı

-    Özel İmperial Hastanesi düzenlenen etkinlikle 16 yaşını kutladı
-    Özel İmperial Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Koç,    “Özel İmperial Hastanesi bugün sadece Trabzon’un ve çevre illerinin değil sağlık turizmi ile çevre ülkelerin tanıdığı bir sağlık kurumu haline geldi”

 Trabzon Özel İmperial Hastanesi kuruluşunun 16 yıldönümünü düzenlenen etkinlikle kutladı. Trabzon’da bir otelde düzenlenen kuruluş etkinliğine, hekimler, hastane çalışanlarının yanı sıra Yönetim Kurulu Başkanı ve üyeleri de hazır bulundu.  
   Burada bir konuşma yapan Özel İmperial Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Koç, 16. yıldönümünü kutlamanın heyecanını yaşadıklarını ifade ederek hastanesinin sadece Trabzon’un ve çevre illerinin değil sağlık turizmi ile çevre ülkelerin tanıdığı bir sağlık kurumu haline geldiğini söyledi. 
   Koç, geçen 16 yılda başarı hikayesi oluşturduklarını kaydederek, “20 Temmuz 2007’de 6 bin 500 m2 kapalı alanda 250 kişilik sağlık kadrosu ile Trabzon’a hizmet için çıktığımız bu yolda, bugün 11bin 500 m2 alanda 61’i alanında uzman hekimlerimiz olmak üzere, 450 personelle hizmetimize devam etmekteyiz. Bizler her yıl büyüyerek, güçlenerek, kalite standartlarımızı yükselterek ve hizmet çeşitliliğimizi artırarak yolumuza devam ediyoruz. Geride bıraktığımız 16 yılda özetle bir başarı hikayesi oluşturduk. . Bunu tüm çalışanlarımızla başardık. Deneyimli uzman kadromuz, teknolojiyi yakından takip etmemiz; tüm doktor, hemşire, sağlık personeli ve yöneticilerimizin özverili çalışmaları bu başarıda büyük rol oynuyor. Kaliteli sağlık hizmetimizi her geçen gün daha fazla sayıda insana ulaştırmak ise bize güç veriyor.
Kurulduğumuz günde yaşadığımız heyecan ve çalışma arzusundan hiçbir şey kaybetmeden hizmet çeşitliliği ve kalite standartlarını yükseltmeye devam ettik. Özel İmperial Hastanesi bugün sadece Trabzon’un ve çevre illerinin değil sağlık turizmi ile çevre ülkelerin tanıdığı bir sağlık kurumu haline geldi” dedi.
Bir çok ülkeden 52 bin yabancı hastanın tercihi olduk
Bir çok ülkeden 52 bin yabancı hastanın tercihi olmaktan mutluluk duyduklarını kaydeden Koç, “Yaklaşık 5 milyon muayene işlemi (acil servis dahil), sahip olduğumuz teknolojik imkanlarla 213 bin ameliyat yapılarak tedavileri gerçekleştirildi. 14 bin bebek hastanemizde dünyaya gözlerini açtı. Bir çok ülkeden 52 bin yabancı hastanın tercihi olmaktan mutluluk duyuyoruz. İlk günden bu yana gerçekleştirdiğimiz tüm bu başarılarımızın arkasında büyük bir insan gücü emeği yer alıyor. Kuruluşumuzun 16. yılı vesilesiyle, öncelikle bize güvenip canlarını bize emanet eden hastalarımıza, büyük bir özveriyle hizmet vermeye devam eden her kademedeki çalışma arkadaşlarıma sonsuz teşekkür ediyor ve daha nice yıllar birlikte çalışmayı diliyorum” diye konuştu.
 Öte yandan hastane, 4 yataklı 2. basamak, 9 yataklı 3. basamak olmak üzere toplam 13 yataklı erişkin genel yoğun bakım ve 10 yataklı yeni doğan yoğun bakım üniteleri ile hem Trabzon ilinden hem de diğer illerden gelen yoğun bakım hastaları ve riskli vakalar takip ediliyor.

Arif Arslan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER