Rent Go yeni sezonda da yeni araç filosuyla kulübümüzün yanında

Rent Go yeni sezonda da yeni araç filosuyla kulübümüzün yanında

Türkiye’nin yüzde 100 Türk sermayeli araç kiralama firması Rent Go, kulübümüz ile 2021 yılında başladığı sponsorluk anlaşması kapsamında araç filomuzu yeniledi.

Yeni araçların teslim töreni Papara Park’ta gerçekleştirildi. Törene; Rent Go Genel Müdürü Köksal Öztürk ile oyuncularımız Filip Benkovic, Rayyan Baniya, Tonio Teklic ve Mahmoud Trezeguet katılarak yeni araçlarını teslim aldılar.

Törenin ardından oyuncularımız tarafından Öztürk’e formamız hediye edildi.

Araç kiralama sektöründeki en genç otomobil filosunu yöneten ve yüzde 98’lik müşteri memnuniyet oranıyla ilk üç sırada yer alan Rent Go, sponsorluk anlaşması çerçevesinde bu yıl da taraftarlarımıza özel indirimli fiyatlar sunmaya devam edecek.

Rent Go Hakkında

Rent Go, 100 yılı aşan köklü geçmişi ile Türkiye’nin en güvenilir ve önde gelen şirketlerinden biri olan Tunalar Şirketler Topluluğu'nun araç kiralama markasıdır. Yüzde 100 Türk sermayeli bir şirket olan Rent Go, Tunalar topluluğun kurumsal otomotiv sektöründeki 30 yılı aşkın deneyimini, yenilikçi vizyonu ve uzman kadrosu ile birleştirerek, kısa sürede araç kiralama sektörünün lider oyuncularından biri haline gelmiştir.

Rent Go, yüzlerce kişilik uzman kadrosu, Türkiye’nin dört bir yanındaki 62 kurumsal ofis ile daima müşterisinin yanındadır. Tamamı düşük kilometreli araç filosu ve geniş marka çeşitliliğiyle her zevke ve bütçeye uygun seçenekler sunan Rent Go, günlük kiralama hizmetinin yanı sıra Rent Go Filo markasıyla kurumsal şirketlere uzun dönem kiralama hizmeti de sunmaktadır.

Arif Arslan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER