Çelebi: Trabzon’un markalarıyla gurur duyuyoruz

Çelebi: Trabzon’un markalarıyla gurur duyuyoruz

Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Başkanı Erkut Çelebi, Trabzon’un üretime, istihdama, ihracata katkı veren tüm markalarıyla gurur duyduklarını vurguladı.

TTSO Başkanı Erkut Çelebi, Lokma Tatlı Dünyası’nın 17. kuruluş yıldönümü nedeniyle düzenlenen etkinliğe katıldı. Lokma Tatlı Dünyası Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Aktürk’ün 17 yıldır Trabzon’da çok güzel işlere imza attığını vurgulayan Başkan Çelebi, “200 kişiye yakın istihdamıyla, üretimiyle, ülkemize ve şehrimize kattığı değerle Lokma Tatlı Dünyası ailesini kutluyorum. Şimdi yurt dışına ana marka ve yan markalarıyla açılma planları var. Bu konuda da kendilerine başarılar diliyorum” dedi.

Başkan Çelebi, Trabzon’un gerçekten çok güçlü markalara sahip olduğunu ifade ederek sözlerini şöyle sürdürdü:

“Birçok sektörde ünü Türkiye sınırlarını aşmış dünyaya yayılmış markalarımız var. Biz de oda olarak markalarımıza özellikle kümelenme projeleriyle yurt dışında yeni fırsatlar yaratmaya çalışıyoruz. Pazar bulmaları konusunda destek veriyor, uyguladığımız mesleki projelerle kalifiye elemanlar yetiştirerek sektörlerin faydalanmasını sağlıyoruz. Bir kez daha ülkemizin üretimine, istihdamına, ihracatına katkı veren tüm firmalarımızı kutluyorum.”

Gecede Başkan Çelebi Lokma Tatlı Dünyası Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Aktürk ve diğer davetlilerle birlikte şirkette 15 ve 10 yılını doldurmuş personele plaketlerini takdim etti.

Arif Arslan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER