BAŞKAN GENÇ, SINAV ÖNCESİ GENÇLERİ YALNIZ BIRAKMADI

BAŞKAN GENÇ, SINAV ÖNCESİ GENÇLERİ YALNIZ BIRAKMADI

BAŞKAN GENÇ, SINAV ÖNCESİ GENÇLERİ YALNIZ BIRAKMADI

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, Üniversite Hazırlık Kursu'nda eğitim alan öğrencilerle bir araya geldi. Başkan Genç, “Büyükşehir Belediyesi olarak iyi ki sizlere bu hizmeti verebiliyoruz. İnşallah sizden sonraki gençlerimiz, yavrularımız için bunu artırarak devam ettireceğiz” dedi. 

Trabzon Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Üniversite Hazırlık Kursu'nda eğitim alan öğrenciler için AK Parti Trabzon İl Kadın Kolları tarafından hafta sonu yapılacak Yükseköğretim Kurumları Sınavı öncesi Ganita Sahil Parkı’nda tekne turu düzenlendi. Etkinliğe Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç ve eşi Arzu Genç, AK Parti Trabzon İl Başkanı Sezgin Mumcu, AK Parti Kadın Kolları İl Başkanı Ayfer Cihan, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Mahmut Çavuş ve öğrenciler katıldı. Öğrencileri yalnız bırakmayan ve kendilerine sınavda başarı dileyen Başkan Genç, “Bu birlikteliği sağlayan öncelikle Kadın Kolları İl Başkanımıza ve Gençlik Kolları Başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Çünkü sınav öncesi böyle bir havada nefes almak, dinlenmek, gezmek ve moral bulmak çok güzel” dedi. 

GENÇLERİMİZE HİZMETİMİZİ SÜRDÜRECEĞĞİZ
Büyükşehir Belediyesi olarak üniversite hazırlık kursu hizmetini artırarak devam ettireceklerini belirten Başkan Genç, “Öncelikle bu zamana kadar gösterdiğiniz emek, gayret ve sabır için kutluyorum, tebrik ediyorum. O emeğin karşılığını inşallah hafta sonu gireceğiniz sınavda Cenab-ı Allah sizlere nasip etsin. Bu bir sınav, her şeyin sonu değil. Önce sağlıklı bir yaşam gerekiyor. Tabi ki bireysel hayatınızı kurmak, kariyer geliştirmek, geleceğe dair hayallerinizi hayata geçirmek çok önemli. Unutmayın ki sınav her şeyin sonu da değil. Olmazsa bir dahaki seneye olur. Başarılı olacağınıza sonuna kadar inanıyorum. Büyükşehir Belediyesi olarak iyi ki sizlere bu hizmeti verebiliyoruz. İnşallah sizden sonraki gençlerimiz, yavrularımız için bunu artırarak devam ettireceğiz. Yürekten başarılı olacağınıza inanıyorum. Cenab-ı Allah yolunuzu, yolculuğunuzu açık eylesin inşallah. Allah nice başarılara kavuşmayı ve yarın sizden ülkemiz adına beklenen imzaları atmayı nasip etsin inşallah” şeklinde konuştu.

Arif Arslan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER