Aydın’dan yaşlılara özel önem veren proje…

Aydın’dan yaşlılara özel önem veren proje…

Aydın’dan yaşlılara özel önem veren proje…

ORTAHİSAR’DA
TECRÜBE KONUŞACAK

AK Parti Ortahisar Belediye Başkan Adayı Ergin Aydın, hemşehrileri ile bir araya gelip 31 Mart seçiminin ardından hayata geçireceği projelerini anlatmayı sürdürüyor. Her platformda Ortahisar’ı ortak akılla yöneteceğini dile getiren Aydın, “Gerçekleştireceğimiz projeleri vatandaşlarımızla istişare edip her görüşe önem vererek hayata geçireceğiz.” açıklamasında bulundu.

YAŞANTILARI
KOLAYLAŞACAK

Aydın, “Uygulayacağımız çalışmalarla birlikte tüm vatandaşlarımızın yaşantılarını kolaylaştıracağız. Ortak akıla önem veren bir anlayışla, şehirdeki sivil toplum kuruluşlarımızla da hizmet birlikteliğine imza atacağız. Her bireyi önemsiyoruz. Bu düşüncelerimizi hayata geçirmek için 31 Mart seçimlerinde Ortahisarlı her vatandaşımızın oyuna talibim.” açıklamasında bulundu.

AK SAÇLILAR MECLİSİ
OLUŞTURULACAK

Yaşlılara özel önem verdiğini belirten Aydın, “Yaşlıların korunması, desteklenmesi, rutin sosyal, psikolojik ve sağlık ihtiyaçlarının giderilmesi ile sosyal hayata katılımlarının devamı için aktif yaşam merkezlerini geliştireceğiz. Yaşlılarımızın sosyalleşmelerini güçlendirmek için kendilerine has mekânlar ihdas edeceğiz. Ayrıca ‘tecrübe konuşuyor’ mottosu ile Ak Saçlılar Meclisi oluşturacağız.” dedi.

Arif Arslan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER