YOMRA’DA 'CUMHUR' FIRTINASI ESTİ!

YOMRA’DA 'CUMHUR' FIRTINASI ESTİ!

YOMRA’DA 'CUMHUR' FIRTINASI ESTİ!
Cumhur İttifakı AK Parti Yomra Belediye Başkan Adayı Abdülkadir Özdemir, “Yomra’mız bugün gösterdi ki, partimiz, Cumhur ittifakımız sandıktan yine güçlü bir şekilde, zaferle çıkacak" dedi.

YOMRA MİTİNGİ MUHTEŞEM BİR KATILIMLA ŞÖLENE DÖNÜŞTÜ!
Seçime sayılı günler kala AK Parti ilçe mitinglerine ağırlık veriyor. Yerel seçim mitinglerine hızlı bir giriş yapan AK Parti’de bugün Yomra ilçe mitingi düzenlendi. Cumhur İttifakı Yomra mitingi  muhteşem bir katılımla şölene dönüştü.. Hem Yomra merkezden hem de kırsal mahallelerinden vatandaşların, akın akın alana gelmesiyle birlikte miting alanı hınca hınç doldu.Cumhur İttifakı Yomra Belediye Başkan adayı Abdülkadir Özdemir'in açılış konuşmasıyla başlayan miting alanındaki coşku; Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ahmet Metin Genç, MHP Trabzon il Başkanı Ömer Ayar, AK Parti Trabzon İl Başkanı Sezgin Mumcu, Önceki dönem ulaştırma ve Altyapı Bakanı Trabzon milletvekili Adil Karaismailoğlu ve Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki'nin konuşmalarıyla devam etti..

ÖZDEMİR: HAZIR VE KARARLIYIZ!
"Gönlümüzü titretir kemençenin gaydası, Başımızdan eksilmez Yomra'nın Sevdası" diyerek konuşmasına başlayan Cumhur İttifakı AK Parti Yomra Belediye Başkan Abdulkadir Özdemir; 31 Mart'tan sonra Yomra'da yeni bir hizmet döneminin başlayacağını belirterek, ilçemizi daha yaşanılabilir kılmak ve marka değerini üst seviyeye çıkarmak için, hazır ve kararlı oldukları ifade etti.

YOMRA’NIN GERÇEK BELEDİYECİLİĞE OLAN HASRETİNİ DİNECEK!
Yomra’nın gerçek belediyeciliğe olan hasretini dindirmeye az kaldığını ifade eden Özdemir şöyle devam etti: "Adaylığımız açıkladığı günden bu yana yaklaşık 45 gündür sahalardayız. Biz Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan'dan siyaseti milletin içinde yapmayı öğrendik ve öyle davranıyoruz. Sanal anketler, algı operasyonlarıyla, değil vatandaşımızla birlikte olarak seçime hazırlanıyoruz. Ve sahada da görüyoruz ki, vatandaşımızın bize olan güveni ve teveccühü tam. Bizler de hizmet için, halkımızın isteklerine karşılık verebilmek için artık gün sayıyoruz. Bugüne kadar AK Parti'nin gücüyle hizmet edenler kerameti kendinde sandı. 'Ben yaptım' dediler ama hâlbuki her hizmet AK Parti'nin gücüyle sağlandı. Sizler çok iyi biliyorsunuz ki, bugüne kadar AK Parti yaptı, yine AK Parti yapacak. Cumhur İttifakı yapacak. 31 Mart'ta sandıktan zaferle çıkacağız. Hepinize teşekkür ediyorum” dedi. 
GENÇ: TÜM İMKAN VE GÜCÜMÜZLE ABDULKADİR ÖZDEMİR'İN YANINDAYIZ!
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av. Ahmet Metin Genç ise,  yaptığı konuşmada; Yomra'dan elimizi çekmedik çekmeyeceğiz vurgulaması yaptıktan sonra, Tüm imkan ve gücümüzle Abdulkadir Özdemir'in yanındayız diyerek, hazırladığı bütün projelerinin kefili olduğunu belirtti.

MUMCU VE AYAR: YOMRA’YA CUMHUR'UN MÜHRÜNÜ VURACAĞIZ!
Cumhur İttifakı ve AK Belediyecilik anlayışının Yomra’ya değer katacağını belirten AK Parti Trabzon İl Başkanı Sezgin Mumcu, Yomra’ya Cumhur'un mührünü vuracağız dedi. Milliyetçi Hareket Partisi Trabzon İl Başkanı Ömer Ayar’da, katılımı ve kıymetli konuşmalarıyla Abdulkadir Özdemir’e Yomra'dan tam destek istedi. 

KARAİSMAİLOĞLU: YOMRA KARARINI VERDİ!
Daha önce görülmemiş bir kalabalık ve coşkuyla devam eden miting şöleninde, Sn. Adil Karaismaoğlu vizyon projelerden olan Kent meydanı ve Kent parkını ön plana çıkararak, bu projeleri Abdulkadir Başkanla birlikte yapacaklarını söyledi. Doğalgazın eksik kaldığı bölgelerin ve Yomra-Özdil-Oymalı grup yolunun 2024 sonunda bitirileceğini yineleyen Karaismailoğlu "Yomra kararını verdi" diyerek  miting alanını dolduran yüzlerce vatandaşa teşekkür etti. 

MEHMET ÖZHASEKİ: TÜM PROJELERİN KEFİLİYİM!
Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Sn. Mehmet Özhaseki ise; Sn. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın selamlarını ilettiği konuşmasında, gördüğü kalabalık tablo karşısında memnuniyetini dile getirerek Abdulkadir Özdemir Başkanımızın Bakanlık projeleri adına verdiği tüm Projelerin kefiliyim dedi.

Arif Arslan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER