AVRUPA ŞAMPİYONU HAVVANUR’A MEMLEKETİ TRABZON’DA GÖRKEMLİ KARŞILAMA

AVRUPA ŞAMPİYONU HAVVANUR’A MEMLEKETİ TRABZON’DA GÖRKEMLİ KARŞILAMA

AVRUPA ŞAMPİYONU HAVVANUR’A MEMLEKETİ TRABZON’DA GÖRKEMLİ KARŞILAMA

Genç Kadınlar Avrupa Boks Şampiyonası’nda şampiyonluk ipini göğüsleyen Trabzonlu milli boksör Havvanur’a, Büyükşehir Belediyesi’nden görkemli karşılama töreni düzenlendi

DUYGU DOLU ANLAR YAŞADI
Hırvatistan’da düzenlenen Genç Kadınlar Avrupa Boks Şampiyonası’nda Ukraynalı rakibini yenerek altın madalya kazanan milli boksör Havvanur Kethüda, memleketi Trabzon’da Büyükşehir Belediyesi mehter takımının marşı eşliğinde karşılandı. Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanı Özgür Kara'nın da katıldığı karşılama töreninde altın yumruk Havvanur, tebrikleri kabul etti. Trabzonlu sporseverlerin yoğun ilgi gösterdiği karşılamada duygu dolu anlar yaşayan Havvanur, kendisini bekleyen kalabalığa teşekkür etti.

MİLLİ MARŞIMIZI OKUTTUĞUM İÇİN GURURLUYUM
Büyükşehir Belediyesi’nin çiçeklerle karşıladığı milli boksör Havvanur, “Memleketime şampiyonlukla dönmek çok güzel bir duygu. Kendi milli marşımızı okuttuğum için çok gururluyum. Ekim ayında yine Hırvatistan'da Gençler Dünya Şampiyonası düzenlenecek. Orada da altın madalya kazanmak istiyorum. Ardından sonraki hedefim olimpiyat şampiyonluğu" dedi.

Arif Arslan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER