Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nin Yeni Rektörü’ne Karadeniz Teknik Üniversitesi'nden Tebrik Ziyareti

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nin Yeni Rektörü’ne Karadeniz Teknik Üniversitesi'nden Tebrik Ziyareti

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nin Yeni Rektörü’ne Karadeniz Teknik Üniversitesi'nden Tebrik Ziyareti

Türkiye'nin önemli üniversitelerinden biri olan Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi’ne Ağustos Ayındaki Yükseköğretim Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile rektör olarak atanan Prof. Dr. Ali Cengiz KÖSEOĞLU’naÜniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Hamdullah ÇUVALCI ve Trabzon Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Emin AŞIKKUTLU ile Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Halil İbrahim OKUMUŞ özel bir ziyaret gerçekleştirdi.

Türkiye'nin en büyük havacılık, uzay ve teknoloji etkinliği olarak dikkat çeken TEKNOFEST, Ankara’da gerçekleştiriliyor. TEKNOFEST İçin Ankara'da Bulunan Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Hamdullah ÇUVALCI ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Halil İbrahim OKUMUŞ, Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi’nin Yeni Rektörü Ali Cengiz KÖSEOĞLU'nu ziyaret ederek, Bu anlamlı göreve atanmış olmasından dolayı kendisine tebrik ederek görevinde başarılar dilediler.

Ziyaret sırasında Rektörümüz Prof. Dr. ÇUVALCI, Üniversitemizin logosunu taşıyan ve Trabzon yöresine ait geleneksel bir Türk el sanatı olan Telkâri işlemeli özel bir tabağı, YBÜ Rektörü Prof. Dr. Ali Cengiz KÖSEOĞLU’nahediye etti. Bu ziyaret, üniversiteler arası dayanışmanın ve bilimsel gelişmenin vurgulandığı önemli bir adımdı. Prof. Dr. Ali Cengiz KÖSEOĞLU, üniversitenin kurumsal dayanışma ve işbirliğine katkı sağlayacak bu nazik ziyaretleri için Rektörümüze teşekkür etti.

Arif Arslan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER