Trendyol Süper Lig’in 23. haftasında evimizde oynayacağımız Kasımpaşa maçı hazırlıklarımız bugün 14.00’te yapılan antrenmanla başladı.
Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı yönetiminde Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde yapılan antrenmanda, Trendyol Süper Lig’in 22. haftasında Çaykur Rizespor ile oynadığımız karşılaşmada forma giyen oyuncularımız rejenerasyon çalışması gerçekleştirdi. Diğer oyuncularımız ise teknik ısınmanın ardından koordinasyon çalışması yaptı. Rondo ve dayanıklılık çalışması ile devam eden antrenmanımız çift kale maçla tamamlandı.