Ağaoğlu'ndan Ülker'e Ziyaret

Başkanımız Ahmet Ağaoğlu’undan kulübümüz ile üç yıllık reklam anlaşması imzalayan Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ülker’e teşekkür ziyareti

Ağaoğlu'ndan Ülker'e Ziyaret

Başkanımız Ahmet Ağaoğlu, kulübümüz ile uzun yıllardır işbirliğini sürdüren ve yeniden 3 yıllık reklam anlaşması imzalayan Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ülker’e teşekkür ziyaretinde bulundu.

Yıldız Holding Hukuk İşleri Başkanı İbrahim Taşkın’ın da yer aldığı ziyarette konuşan Başkanımız Ağaoğlu, “Yıldız Holding’e desteklerinden dolayı, kulübüm ve camiam adına teşekkür ediyorum. Kulübümüz ile işbirliğini uzun yıllardır çok güzel bir şekilde sürdürüyorlar. Bu işbirliğimizi yeni yaptığımız anlaşmayla 3 yıl daha uzattık. Ülkemizin zor dönemlerden geçtiği bu günlerde takdir edersiniz ki kulüplerimiz de ekonomik anlamda büyük sıkıntılar yaşıyor. Seyirci hasılatının olmadığı, ürün satışlarının yüzde 50 oranında azaldığı bir ortamda Yıldız Holding’in kulübümüze olan bu desteğini çok önemli bir yerde tuttuğumu vurgulamak isterim. Kendilerine bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ülker, Trabzonspor’a ve ülke futboluna olan desteklerinin devam edeceğinin altını çizerek, “Sayın Ahmet Ağaoğlu’na ziyareti için teşekkür ediyorum. Yıldız Holding olarak sporun çeşitli branşlarına katkı vermeyi sürdüreceğiz. Bunlardan birisi de Trabzonspor Kulübü. Uzun yıllardır devam eden işbirliğimizi yeni yaptığımız anlaşmayla birlikte 3 yıl daha uzattık. Hem Yıldız Holding’e hem de Trabzonspor’a hayırlı olsun” diye konuştu.

Başkanımız Ahmet Ağaoğlu ziyaretin anısına Ali Ülker’e ve İbrahim Taşkın’a üzerinde isimleri yazılı olan formamızdan hediye etti.

KAYNAK:https://www.trabzonspor.org.tr/

Kürşat Emiroğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner317

banner11