Ünal Karaman GİTTİ-GELDİ!

Ünal Karaman GİTTİ-GELDİ!

‘Benden bu kadar’

Zirvede masaya yatırılan Karaman ise Ağaoğlu’na, “Böyle acı bir yenilgi de bedel ödenecekse, ben öderim. Sorumluluk bana ait” diyerek istifa edebileceğini belirtti. Ağaoğlu ise “Bekle” yanıtı verdi

OLAĞANÜSTÜ ZİRVE

Trabzon’da gündem Ünal Karaman. Bordo-mavililerde Malatya yenilgisi sonrasında havaalanında Başkan Ahmet Ağaoğlu ve yöneticiler ‘kriz zirvesi’ yaparken, bu olağanüstü toplantıya Teknik Direktör Ünal Karaman’da sonradan dahil oldu. 5-0’lık yenilgi nedeniyle şok yaşanan bordo-mavililerde Ağaoğlu ve yöneticiler, şok skorun faturası konusunda Karaman’ı masaya yatırdıkları ve devam edip etmeme konusunda fikir alış verişinde bulundukları belirtildi.

‘BIRAKIYORUM’ DEDİ

Bu zirveye sonradan katılan Karaman ise Ağaoğlu’na, “Üzgünüm. Bu sonuç kabul edilemez. Eğer biri bedel ödeyecekse, ben öderim. İsterseniz bırakabilirim” diyerek yaşanan krizde yönetimi rahatlatma yönünde hamle yaptı.  Ancak önce Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu daha sonra Başkan Ağaoğlu, görevi bırakan Karaman’a, “Hayır hocam. Şimdilik böyle bir karar doğru olmaz. Biraz bekleyelim. Sonra durum değerlendirmesi yaparız” dediği belirtildi.

FENER ERTELEMESİ

Ağaoğlu ise sıcağı sıcağına karar vermenin doğru olmadığını Milli arada her şeyi masaya yatırarak yol haritasını karar verme yönünde görüş belirtilirken, çoğu yöneticilerin F.Bahçe maçını bekleyip, sonra alınacaksa radikal karar alma fikrini seslendirdiği belirtildi. Trabzonspor’da Karaman bir anlamda Malatya maçı sonrası gidip gelirken, F.Bahçe maçında alınabilecek kötü sonuçta ise Karaman ile yolların ayrılacağı belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner11