Trabzonspor inanılmaz bir şekilde katledildi!

Trabzonspor Kulübü Eski Yöneticilerinden Nevzat Şakar, Galatasaray ile Trabzonspor arasında oynanan ve sarı-kırmızılıların 3-1 kazandığı maçla ilgili flaş açıklamalar yaptı.

Trabzonspor inanılmaz bir şekilde katledildi!

Hakem Ümit Öztürk’ün maçı katlettiğini savunan Şakar, “Trabzonspor inanılmaz bir şekilde katledildi. Bu hakem bir de FIFA kokartı takıyor” diye konuştu. 

Radyospor’da yayınlanan Gün Ortası programında Emrah Karalinç’in sorularını yanıtlayan Nevzat Şakar’ın açıklamaları şu şekilde;

“Trabzonspor inanılmaz bir şekilde katledildi”

Trabzonspor gerçekten iyi bir mücadele ortaya koydu. Onurlu bir mücadele ortaya koyduğunu düşünüyorum. Ama hakemleri geçemedi. Trabzonspor inanılmaz bir şekilde katledildi. Bir emek veriliyor. Bunun karşılığı bu olmamalıydı. Hakem çok kötü bir maç yönetti. Bir de FIFA kartı takıyor. VAR’a gidip seyrettiği halde doğru karar veremedi. Üzgünüm.

“Bir art niyet olduğuna inanıyorum”

Trabzonspor’a karşı bir art niyet olduğuna inanıyorum. Başakşehir ve Galatasaray maçı bu art niyetin bir göstergesi. Bu yenilgi Trabzonspor’u mücadele açısından etkilemez. Trabzonspor zaten sıkıntılı bir dönem geçiriyor. Hem kadro hem de ekonomik problemler yaşıyor. Transfer tahtası kapalı. Trabzonspor onurlu mücadelesine devam edecektir. Trabzonspor Avrupa kupalarına katılabilirse iyi iş yapmış olur.

“Ahmet Ağaoğlu en hafif şekilde eleştiride bulundu, açıklamasına katılıyorum”

Başkan Ahmet Ağaoğlu’nun maç sonrası yaptığı açıklamalarına katılıyorum. Gayet kibar bir şekilde, en hafif şekilde eleştiride bulundu.

“Trabzonspor gelecek yıl bu kadroya takviyeler yaparak şampiyonluğu kovalayabilir”

Trabzonspor’un geleceği, 1970’li yıllardaki kadroya benziyor. Sonraki sezon kadroya katılacak isimlerle şampiyonluk hesapları yapabilir. Ama bu genç kadrodaki yıldız olarak sayılacak isimlerin korunması lazım.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner317

banner11