Fırtına’ya Sürat Yakışır

Fırtına’ya Sürat Yakışır

Kulübümüz ve Sürat Kargo, sponsorluk için el sıkıştı

 

Kulübümüz, kargo sponsorluğu için sektörün genç ve dinamik firması Sürat Kargo ile anlaştı. Sponsorluk anlaşması bugün Medical Park Arena’da düzenlenen törenle imzalandı.

 

Kulübümüz ile Türkiye’de kargo sektörünün yenilikçi ismi Sürat Kargo arasında imzalanan sponsorluk anlaşması, iki büyük markayı ‘Daha Sürat’li bir Fırtına’ sloganıyla bir araya getiriyor.

 

Asbaşkanımız Ahmet Çubukçu düzenlenen imza töreninde anlaşmaya ilişkin şunları söyledi:

 

“Sürat Kargo, sizlerin de bildiği gibi sektörünün en genç firmalarından biri. Çok kısa süre içinde önemli bir ivme yakalayarak kendi alanında başarılı bir konum elde etti. Onların bu dinamizmi ile Trabzonspor'un dinamizmi birbiri ile örtüşüyor. Ben, bu iki güzide markanın birbirlerine başarı ve şans getireceklerine yürekten inanıyorum. Hayırlı uğurlu olsun.”

 

Sürat Kargo Yönetim Kurulu Başkanı İlhami Öztürk ise şu değerlendirmeyi yaptı:

 

“Spor kulüplerine destek vermeyi kendisine amaç edinmiş firmamız Sürat Kargo ve Türk futbolunun en önemli dört markasından biri olan Trabzonspor güçlerini birleştirdi. Birçok sektörde hizmet veren Sürat Kargo bugünden itibaren futbolda bir dev isim; Trabzonspor için taşımaya başlayacak. Diliyorum ki bu anlaşma her iki markayı da daha büyük başarılara taşıyacaktır.

 

Bizler ülkesini seven ve her daim ülkesinin çıkarlarına hizmet eden markalarız ve bugün de yine ülke ekonomisine katkı sağlamak amacıyla bir aradayız. Sürat Kargo olarak beş binin üzerinde çalışanımızla ve Türkiye genelinde bulunan yaygın hizmet ağımızla dünden daha çok çalışarak zorlukları kısa zamanda aştık. Türkiye’ de ilk ve tek olan hizmetleri müşterilerine sunmaya devam ederek sağladığımız büyümeyi daha da ileriye taşımayı hedefliyoruz. Geldiğimiz noktada hem ülkemizle hem milletimizle gurur duyuyoruz. İmzalanan anlaşmanın her iki tarafa da yeni başarılar getirmesini diliyorum."

 

Sürat Kargo hakkında

 

Sürat Kargo, 2003 yılının Temmuz ayında kuruldu ve sektörünün en genç markalarından biri oldu. Kısa zamanda, 710 şube, 3.000 araç, 24 aktarma müdürlüğü, 15 Bölge Müdürlüğü ile 5.000 çalışan sayısına ulaştı. Sürat Kargo Türkiye’nin her il ve ilçesine, yurtdışında da 200’ün üzerinde ülkeye alternatif teslimat seçenekleri ile her ihtiyaca uygun çözüm üretmektedir.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner342

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner332

banner317

banner333

banner11