Ceza rekoru Trabzonspor'da

Ceza rekoru Trabzonspor'da
11 farklı para cezası ile toplam 321 bin TL fatura çıkarılan bordo mavili kulüp asıl darbeyi taraftar anlamında yedi. 31 bin taraftar tribüne girememe cezası aldı, bunun faturası ise 1 milyon TL.
 
Bu sezon hakem hatalarından çok çeken Trabzonspor'u PFDK da her fırsatta cezalandırıyor. Yönetim yaşanan ekonomik sıkıntıların çözümü için arayışlara devam ederken, PFDK tarafından verilen cezalar da ciddi bir maddi yükümlülük getiriyor. Karadeniz ekibine bugüne kadar 11 farklı cezanın kesildiği ve toplam ödenen para cezasının 321 bin TL'yi bulduğu belirtildi. Ayrıca bugüne kadar 31 bini aşkın taraftarı da tribüne giriş yasağı alan bordo-mavililer bu nedenle toplam bilet satışlarından da 1 milyon TL'den daha fazla zarar etti.
 
MANTIKSIZ HAREKETLER
Başkan Yardımcısı Ertuğrul Doğan, kesilen para cezalarından çok taraftarların maçlara girememesinin üzücü olduğunu belirtti. Doğan, "Bu zor dönemde yanımızda olmaya çalışan taraftarlarımız bu tür cezalar nedeniyle takımdan ayrı kalıyor. Hepimiz tribünleri doli görmek istiyoruz. Maçlara ilginin artmasını isterken uygulanan cezalarının bir mantığı yok. Tabii ki Trabzonspor'a verilen anlamsız ve ağır cezalar da dikkat çekici bir şekilde arttı bu sezon. Bunun farkındayız" ifadesini kullandı.
Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner317

banner11