Başkanımız Ahmet Ağaoğlu’dan açıklamalar

Başkanımız Ahmet Ağaoğlu’dan açıklamalar

Başkanımız Ahmet Ağaoğlu, son haftalarda yaşanan bazı olumsuz saha sonuçlarının camiada yarattığı endişeleri giderecek tedbirlerin alınacağını söyledi.

Başkanımız, son gelişmelerle ilgili olarak Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı ile bir araya gelerek çok yönlü değerlendirme yaptıklarını bildirdi.

Başkanımız Ahmet Ağaoğlu’nun açıklamaları şu şekilde:

"Futbolda zaman zaman olumsuz sonuçları ve gelişmeleri Trabzonspor olarak da yaşıyoruz. Önemli olan bundan sonrasında hataların tekerrür etmemesi için kısa, orta ve uzun vadede alınması gereken tedbirlerdir. Bunları her aşamada geniş kapsamlı bir şekilde ele aldık. Sorunları masaya yatırdık. Çözüm önerilerini ve alınması gereken tedbirleri tartıştık. Trabzonspor camiası endişe etmesin. Takımına güvensin. Desteklemeye devam etsin. Trabzonspor her yönüyle büyüktür ve bütünlük içindeki bir camiadır. Bu bütünlük yönetimimiz, takımımız, hocamız ve taraftarımızladır. Bu bütünlüğümüzü asla kaybetmeyelim. Hocamıza güvenimiz tamdır ve takımımız bu olumsuzlukları alacağı başarılı sonuçlarla giderecektir."

Arif Arslan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER