3 puan alıp döneceğiz!

Teknik Direktör Ünal Karaman, Galatasaray derbisi için, “Mazeretimiz yok” dedi

3 puan alıp döneceğiz!

Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman, hafta sonu Galatasaray ile zorlu bir maç oynayacaklarını söyledi. Derbiden iyi bir sonuç ile ayrılmayı hedeflediklerini söyleyen Karaman, “Şartlar ne olursa olsun, var olan oyuncularımızla, elimizdeki sağlam oyuncularımızla Galatasaray’a karşı önemli bir müsabakaya çıkacağız. Şartlar ne olursa olsun biz Galatasaray maçına en iyi kadro ile çıkacağız ve arzu ettiğimiz 3 puanı alıp şehrimize döneceğiz” dedi.

Karaman, zor bir süreçten geçtiklerinin de altını çizerken, “Zor müsabakalar oynuyoruz ve zor süreçten geçiyoruz. Bu nedenle bazen oyuncularıma kızamıyorum. Çünkü 20 gün içinde oynadığımız müsabakalar ortada. Lig ve kupa müsabakaları üst üste değerlendirdiğinizde az sayıda oyuncu ile ikisini de götürmeye gayret gösteriyoruz. Ancak final noktası içerisinde biraz daha dikkatli ve özverili olmamız gerekiyor” diye konuştu.

Kupa maçında alınan beraberliği herkesin kulağına küpe olması gerektiğinin de altını çizen teknik direktör Karaman, “Kendimizi bazen üst seviyelerde görüp abartabiliyoruz. Kulaklarımıza küpe olması açısından Ümraniye ile oynadığımız maç önemli bir maç oldu.  Bu tarz sonuçlarla da yüzleşmemiz gerekiyor ki oyuncularımız gelişimlerine devam etsinler. İstanbul’da ki maçta arzu ettiğimiz bir sonuçta turu geçmek istiyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner317

banner11