SUİÇMEZ; TRABZON HALKI VADEDİP GERÇEKLEŞTİREMEDİĞİNİZ PROJELERDEN BIKMIŞTIR.

SUİÇMEZ; TRABZON HALKI VADEDİP GERÇEKLEŞTİREMEDİĞİNİZ PROJELERDEN BIKMIŞTIR.

SUİÇMEZ; TRABZON HALKI VADEDİP GERÇEKLEŞTİREMEDİĞİNİZ PROJELERDEN BIKMIŞTIR.

CHP Trabzon Milletvekili Av. Sibel Suiçmez, Meclis Genel Kurulu'nda yaptığı konuşmada, Trabzon'un uzun yıllardır beklediği şehir içi hafif raylı sistem projesi hakkında sert eleştirilerde bulundu. Suiçmez, seçim dönemlerinde AKP'nin Trabzon halkına verdiği vaatlerin seçim sonrası unutulduğunu dile getirerek, geçtiğimiz dönem Trabzon'lu 4 Bakan olmasına rağmen şehir içi raylı sistemin hayata geçirilemediğine dikkat çekti.

Suiçmez'in Meclis Genel Kurulunda yaptığı konuşmasında öne çıkan bölümler şu şekilde;
"Seçim döneminde söylemiştim; 'Trabzonlu 4 Bakan var, Trabzon'a Bakan yok' diye, yine sözümdeyim. AKP yıllardır her seçim öncesinde Trabzon halkına şehir içi hafif raylı sistemi vadetmiş ancak seçimlerden sonra vaadini unutmuştur. Şimdi de Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Sayın Uraloğlu: 'Şehir içi raylı sistem projesini devraldık, bu projeyi Trabzonlu vatandaşlarımıza en kısa sürede hizmete sunmak için gerekli çalışmaları başlatıyoruz.' diyerek 2024 yerel seçimlerinden önce yıllardır vadettikleri ancak yapmadıkları bu projeyi belediyeden Bakanlığa devredip yatırım programına almadan 'müjde' diye duyurmaktadır.

Trabzon halkı vadedip gerçekleştiremediğiniz projelerden bıkmıştır. Yaklaşan 2024 yerel seçimlerinde her seçimde temcit pilavı gibi önüne koyduğunuz, gerçekleştirmeyeceğiniz projelere inanmamaktadır."

Arif Arslan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER