Köprübaşı yeni binasına kavuştu

AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, ilçe ziyaretlerini Köprübaşı ile sürdürdü. Cora, “İlçemize çok güzel bir belediye hizmet binası kazandırdık. Aynı zamanda binanın bir bölümü misafirhane olarak kullanılmaktadır. Biz millete efendi olmaya değil hizmetkar olmaya geldik. Durmadan, yorulmadan koşmaya devam edeceğiz.” dedi.

Köprübaşı yeni binasına kavuştu

Cora’nın Köprübaşı ziyaretine Belediye Başkanı Ahmet Tekke, AK Parti İlçe Başkanı Orhan Erdoğan ve bazı il yöneticileri eşlik etti.

Köprübaşı ziyaretiyle ilgili değerlendirmelerde bulunan Cora, şunları söyledi: “Köprübaşı ilçemizi ziyaret ettik. Şehrimizden yetişen başarılı insanların topraklarında hemşerilerimiz ile buluştuk. İlçemize çok güzel bir belediye hizmet binası kazandırdık. Aynı zamanda binanın bir bölümü misafirhane olarak kullanılmaktadır. Belediye başkanımız ve AK Parti İlçe Başkanımız ile yaptığımız toplantıda Harmantepe Şehitliği'ne giden yolun Yeşil Yol kapsamında ikinci öncelikten birinci öncelik kapsamına alınması hususunda çalışmaları başlattık. Konu ile ilgili Bilim Sanayi Teknoloji Bakanımız ile görüştük konuyu bildiğini ve takip ettiğini, ilgili birimlere talimat verdiğini söyledi. Sayın Bakanımıza yakın ilgisinden dolayı teşekkür ederiz. Manohos Deresi ıslahı ve oradaki floranın ortaya çıkarılması konusunda DSİ Genel Müdürü ile görüştük. Biz millete efendi olmaya değil hizmetkar olmaya geldik. Durmadan, yorulmadan koşmaya devam edeceğiz.”

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner317

banner11