Gelecek Partisi Akçaabat ilçe başkanı Okan Koç

Gelecek Partisi Akçaabat ilçe başkanı Okan Koç

Dün Akçaabat güney çevre yolunun temel atma töreni yapıldı Ulaştırma ve haberleşme bakanı Sn adil karaismailoğlu bey daha önce meclis konuşmalarında nerenin milletvekili olduğu sorusuna cevap verememişti. Nereden aday gösterilmesine bağlı olarak çantasında hayali projelerle dolaşıyor olacak ki Trabzon milletvekili adayı olduğu anlaşılınca proje açıklanmadan direkt temel atmaya geçmişler.
Bakanken yapamadığı güney çevre yolunu milletvekili olarak nasıl yapacakmış merak konusu. Yıllardır konuşulan bir konu ama ne tür bir çalışma yapıldığı sır gibi saklanmış olacak ki   
İhale süreci olmamış, ihale açık mı kapalı mı yoksa davet usülü mü yapılmış belli değil. İhaleyi alan firma kim, kaç liraya almış, iş yapımı ne zaman bitecek hiçbiri belli değil. Temel atma töreni için açılan arsanın sahibi veya sahiplerinin bilgisi ne zaman olmuştur onlar da bizimle beraber mi öğrenmiştir merak ettim. Böyle absürt gelişince millette karşılıkları olmadıklarını, komik duruma düştüklerini bilmelerini isterim. 
Naçizane bir tavsiye madem işi şova döktünüz sırasıyla; hafif raylı sistemin, metro hattın, havalimanın, Erzincan demiryolun, samsun Trabzon sarp yetmez çin arası hızlı trenin de temel atmasını yapın. 

Kıymetli trabzonlu Hemşehrilerim! Bu zamana kadar Trabzonun 4 bakanı vardı ama Trabzona bakan olmadı hiç. Oy verirken bunları düşünerek oy vermenizi istirham ediyorum. SİZE SÖZ Millet ittifakı hükümetinde hakkını alan bir Trabzon olacak. Saygılarımla,

Arif Arslan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER