DEVA PARTİSİ TAM KADRO SAHADA

DEVA PARTİSİ TAM KADRO SAHADA

DEVA PARTİSİ TAM KADRO SAHADA

 

Cumhurbaşkanı seçimlerinin 28 Mayıs’ta yapılacak ikinci turundan önce DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, partisinin genel merkez yöneticilerine, il başkanlarına ve kurucularına genelge gönderdi.

Saha çalışmalarıyla ilgili bilgilerin yer aldığı genelgede, “28 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimleri ülkemizin yarınları açısından büyük önem taşımaktadır. Çalışmalarımızı çok yoğun bir şekilde, azimle, kararlılıkla sürdürüyoruz” ifadeleri kullanıldı.

Babacan’dan talimat: “İktidarın istismarından etkilenenlere gerçekleri anlatın”

Çalışmalarda Meclis çoğunluğunu Cumhur İttifakı’nın almasının bir sorun olmadığının altının çizilmesini isteyen Babacan, yürütme ile meclisin ayrı ittifaklarda olmasının denge ve kontrol oluşturduğunu söyledi.

Babacan, teşkilatına “milli veya dini meselelerde iktidarın istismarından etkilenmiş olan vatandaşlarımıza gerçeklerin anlatılması” yönünde talimat verdi.

DEVA Partililer, hafta boyunca Millet İttifakı’nın ortak cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun seçilmesi için çalışacak. Genel merkez tarafından görevlendirilen kadrolar yerel basınla, esnafla, sivil toplum kuruluşlarıyla buluşacak.

DEVA Partisi’nin ana hedef kitlelerinden birisi birinci turda oy kullanmayan seçmenler olacak. 

Partinin genel başkan yardımcıları, genel merkez yöneticileri ve milletvekili adayları seçim çalışmalarını 81 ilin tamamında sürdürecek.

Arif Arslan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER