Ne Var,Ne Yok.

Ne Var,Ne Yok.

 
CHP’li Şimşek

AKP’nin Kalkınması tamam işte adaleti  !.CHP İl Başkan yardımcısı Yüksel Şimşek AKP iktidarı döneminde karayolları bölge müdürlüğünden yaş haddinden emekli olduktan sonra müşavir üzerinden yeniden işe alınan ve ikinci bir maaş ödeyen AKP iktidarını bu Millete havale ediyorum sokaklarda aç,susuz gezen binlerce genç mühendisin günahları sizi tutsun inşallah diyor.

Vali Ustaoğlu.

  Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu Pandemi toplantılarına esnaf temsilcilerini çağırmaması tepkilere neden oluyor mağdur olan,batan,biten biz Vali Ustaoğlu muhtarları çağırıyor herhalde maaşınız yatıyor mu diye soruyormuş diyorlar ?         Oyman biz dedik zaten.

CHP Ortahisar İlçe Başkanı Fatih Suat Oyman ve Büyükşehir Başkanı'mız Murat Zorluoğlu ulaşım mastır planı ile ilgili görüş soruyor biz de Terminal dere kıyında olmaz diyoruz kesin görüşümüz budur diyor.     

DSİ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 

DSİ Trabzon Bölge Müdürlüğü kadrosunda genel Müdür yardımcılığı görevini yürüten Oğuz Kasabın asaleten atanmadığı için mevcut bölge müdür vekili Emre akçalı asaleten atanamıyormuş!                 

 Emniyet müdürü Alper.

Trabzon Emniyet Müdürü Metin Alper’e Vatandaşlar ne olur Trabzon Lisesi Kavakmeydan civarındaki Kaldırımları otopark haline çevirenleri bir uyarın diyorlar.

Berat Kalaycı

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER