Ne Var,Ne Yok.

Ne Var,Ne Yok.

      AKP’li milletvekili şaşırttı.

AKP Trabzon milletvekilleri sosyal medya üzerinden ve gazetelerle verdikleri ilanlarda noter odası gibi her ilçeye bir noter kurduk açıklamaları kamuoyunda şaşkınlıkla karşılandı.           AKP il başkanı mumcu. 

Ak Parti il başkanı Sezgin mumcu kendisinden önce atanan Gençlik kolları başkanı Sefa küçükali ve kadın kolları başkanı Meryem Sürmen’i değişmek istemesi parti içinde tepkiyle karşılandı.

Mustafa Bıyık.

CHP eski milletvekili Haluk pekşen Milletvekilligi döneminde Yomra’yı Sicilya’ya benzetmiş Mustafa Bıyık’a destek istemişti Başkan Bıyık seçildi kurşunlandı,tehditler aldı ama Yomra’ya inanılmaz hizmetler veriyor.

TTSO.

TTSO Seçimlerinin tarihi belli olmadan Meclis başkanı Şadan Eren ben yokum diyor Suat hacısalihoğlu ve Erkut Çelebi’nin başını çektiği gruplar çalışıyor esnafı tek, tek dolaşıyor ve değişim şart diyorlar.

Ahmet Kaya.

CHP Trabzon milletvekili Ahmet Kaya FKB,EBK,TEKEL,Köy hizmetleri bölge ve köy hizmetleri il Müdürlüklerini kapatan Trabzon limanı, Trabzon Çimento, Telekom ve TEDAŞ gibi çok önemli kurumları satan AKP 2023’de Bu millete ne anlatacak ben de merak ediyorum diyor.

Berat Kalaycı

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner317

banner11