Ne Var,Ne Yok.

Ne Var,Ne Yok.

Şenol Güneş.

TS Başkanlığı için adı seslendirilen Şenol Güneş’in Hayrettin Hacısalihoğlu, Mehmet Atalay,Prof.Dr İbrahim Özen,Aydoğan Cevahir, Sadan Eren,Cahit Erdem Şenol Aktürk gibi isimlerle bir liste yapmayı planladığı söyleniyor.

Başkan Zorluoğlu ve Yaylalı. 

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu Belediye Meclisi’nde Kent Konseyi Başkanı Prof Dr Hasan Karal’ın konuşmasının ardından Mecliste bir ilk yaşandı deyince Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Mustafa Yaylalı eski Kent Konseyi Başkanı olarak bizlere haksızlık yapmayın bir çok kez burada geldik sunum yaptık demiş.           

Ataman’ın Sözleri.

Trabzon Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Atilla Ataman yaptığı bir konuşmada İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Başkan Murat Zorluoğlu’nu yere göre sığdıramayınca DP’liler Sorunun genel Başkanlıktan düşürülmesinde Atamanın payı büyüktür aleyhinde açılan kampanya ve mahkeme sürecine katkısı da büyüktür diyorlar.

İYİ Partide istifalar devam ediyor.

İYİ Parti İl Başkanı Azmi Kuvvetli tekel oluşturmaktan suçlayarak İl yönetiminden istifa eden Arzu Öktem’in ardından Birsen Kandemir’de İl Başkanı Kuvvetli’yi sosyal medyada suçlayarak Ortahisar İlçe yönetiminden istifa etti.

Yavuz Selim bulvarı.

Şehrin vitrini konumunda bulunan Yavuz Selim Bulvarı kaldırımları inşaat depolarına dönüştü işin ilginci bunlara Başta Trabzon Büyükşehir Zabıta Daire Başkanlığı olmak üzere hiçbir yetkilinin ses çıkartmaması oldu.

Berat Kalaycı

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner317

banner11