Ne Var,Ne Yok.

Ne Var,Ne Yok.

 Av.Cora’ya,Durmak Yok.

AK Parti Trabzon Milletvekili Av.Salih Cora Trabzon’da bulunduğu süre içinde bir günde 10 ayrı yeri ziyaret etmesen o gün uyuyamam diyor.

Başkan Ekim  

Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim İlçe'ye bağlı Derecik Beldesi'nde Şehit Polis Memuru Semanur Süer’in evine yaptığı ziyarette aileye ekibimle her zaman emrinizdeyiz, göreve geldiğimden bu tarafa en çok ziyaretlerimi şehit ve gazi ailelerine yapıyorum demiş.

Cumhurbaşkanlığı iletişim merkezi .

Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi diye Eski İskenderpaşa İlkokulu’na el koyan zihniyet,Halk Eğitim'de öÖğrenim gören Genç kızlarımızın o binada yöresel el sanatlarını tasarlayıp,imal edip Yerli ve yabancı turistlere satmak için o binayı kullanacaktılar biliyormusunuz.

Ortahisar belediyesi.

 Ortahisar Belediyesi aylık kirası 16 Milyar olan patpazarı'nda bina kiralayıp hayır dağıtıyormuş tabi en büyük hayrıda bina sahibini yapmış !

PTT’nin Paraları !

PTT Merkez Müdürlüğü binasını yıkıp beş katlı bina yapmak isteyince Ortahisar Belediyesi Telekom ile arasındaki arsayı satıp parayı almış şimdi bina yapılmıyor PTT'nin paraları ne olacak merak ediliyor? 

Berat Kalaycı

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner317

banner11