Ne Var,Ne Yok

Ne Var,Ne Yok

 Başkan Adanur.               

Ak Parti Yomra eski ilçe başkanı avni adanur burada bir noksanlık varsa ilçe teşkilatı gereğini yapar,il yönetiminin bu işi üstlenmesi bizi rahatsız eder onun için istifa ettim demiş.                                     

Dilaver Kırgın                   

Trabzon Büyük şehir Belediyesi meclis üyesi hasan dilaver kırgın ve dargın meclis üyeliğini bırakabilirim görevden affımı isteyeceğim demiş

Katlı Otopark.                       

Trabzon eski Belediye Başkanı Orhan Karakullukçu’nun Bayraktar’lardan istimlak edip alıp iskenderpaşa katlı otoparkı yaptığı bina 39’yıllığına 3 ortaklı şirkete verildi şimdi otopark yıkılarak çömlekçi mahallesinden girişli içinde kafeteryaları,alış veriş merkezleri ile çarşı haline  getiriliyor.                                

Karaçukur.                             

Trabzon Üniversitesi KTÜ ile ilimde ve bilimde yarışan bir üniversite olmak zorundadır bunu bir ilçeye mahkum edemezsiniz bırakın akyazı’da Milli emlaktan 200 dönüm arazi almış genişlesin büyüsün kime ne zararı olur diyen MHP’nin Akçaabat belediye başkan adaylarından osman karaçukur mikro milliyetçilikten vazgeçelim büyük düşünmek zorundayız diyor.                                          

Gözler Dr.Mumcu’da             

Ak Parti il başkanı Dr.Sezgin Mumcu İl genelindeki hastane müdürleri ve yardımcılarının sözleşmeleri yenilenecek şimdi gözler başkan mumcu’da metal yorgunluğu var hepsi değişsin diyebilirmiş ?

Kürşat Emiroğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner317

banner11