Ne Var,Ne Yok.

Ne Var,Ne Yok.

  Bakan Karaismailoğlu’nun bilgisi var mı ?

Ulaştırma ve Alt yapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nun bilgisi varmıdır bilinmez ancak Bakanlığa ait TS Mehmet Ali yılmaz tesisleri  arkasındaki yat limanı Polis vakfına devredilmiş,şimdi yat sahipleri güvenlikçileri kaldırdılar her ay bir yat,yanıyor veya batıyor burası sahipsiz diyor,biz deli gibi banka hesabına aidat ediyoruz diyorlar.? 

Sürmene Tersanesi.

Deniz kuvvetleri Komutanlığının Sürmene Yeniçam tersane alanından talep ettiği alan Ulaştırma ve Alt yapı bakanlığınca 200 metre kare ile sınırlandırılmış ! 

Vali Ustaoğlu.   Trabzon Valisi İsmail ustaoğlu Sosyal hizmetler il Müdürlüğü’nün hizmet binası yapmak için talep ettiği Gazipaşa Mahallesi’nde bulunan 4 katlı eski MİT binalarının 40.000 TL’ye yıkımı gerçekleştirildi ve Polis vakfına devredildi şimdi bu arazide 4 araç park ediyor. 

Trabzon Büyükşehir belediyesi. 

Trabzon Büyükşehir Belediyesinin ahu evren hastanesi karşısında yaptırdığı altında 4 katlı otoparkı bulanan çaminin otoparkı ilçe müftüsü Selami Bağçı tarafından oto kuaföre kiralanınca ziyaretçiler araclarını yol üzerine bırakıyor,cadde tıkanıyor her an bir trafik kazasına davetiye çıkartıyor.

 Zafer hamamizade Demokrat Parti genel idare kurulu Üyesi

zafer hamamizade Hafta içi Demokrat partililerle çınar altında iftar sofrasında buluşacakmış.

Berat Kalaycı

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner317

banner11