Ne Var,Ne Yok.

Ne Var,Ne Yok.

Bakan Karaismailoğlu.

 Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaİsmailoğlu PTT Merkez Müdürlüğü binası'nın yıkılıp 5 katlı bina yapılmasını uygun görmemiş peki PTT’nin bu binaya imar almak için satın aldığı arsanın durumu ne olacak ?

Bakan Turan nereye koşuyor !

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı görevinden alınan Cahit Turan işi elden bırakmıyor Karayolları Bölge Müdürleri'nin yıllık toplantısı'nın açılışına katılıyor,Karayolları'nın tünelleri'nin yapımını denetliyor,Çamlıca kulesi'nin açılışına katılan eski Bakan Turan nereye koşuyor merak ediliyor.

Başkan Genç.  

 Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç uzun zaman Eski İskenderpaşa İlkokulu’nu almak için uğraştı alamayınca bu seferde Tabakhanedeki eski Ana Çocuk Sağlığı Merkezi'ne takmış dur bakalım bu sefer başarabilecekmi ?

Vali ustaoğlu.  

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya destek ziyaretine Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu’nun Milletvekilleri ve İlçe Başkanlarıyla birlikte katılması dikkat çekti

Trabzon Üniversitesi Taşınmıyor,Genişliyor' muş !

Trabzon Üniversitesi Akyazı’da Milli Emlak'dan 200 dönüm arazi'nin tahsisini alarak genişliyor ve Taşınmıyor,Söğütlüdeki binalarımız Trabzon Üniversitemize bağlı aynı şekilde öğrenim vermeye devam edecek.

Berat Kalaycı

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner317

banner11