Ne Var,Ne Yok.

Ne Var,Ne Yok.

  Osman Karaçukur 

MHP Akçaabat Belediye Başkan adayları'ndan Osman Karaçukur Halkıma hizmet için bir yola çıktığımda çok güzel projeler hazırladım en önemlisi ise Galinima Vadisi'ndeki tüm Sanayii çarşıları kaldırılacak et,balık restoranlar, düğün salonları,Yürüyüş ve bisiklet yollarıyla şehrin çekim noktası olacaktı,bunlar mezbaha ve yeniden Sanayii çarşıları yaparak Akçaabatın önünü kestiler diyor.

Başkan Şılbır

TTSO Meclisi Üyesi ve Sebze Meyve Hali Dernek Başkanı Ercan Şılbır,Karayolları Genel Müdür Yardımcısı Selahattin Bayram Çavuş Trabzon Emniyet Müdürü Metin Alper ve Ortahisar Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Hakkı Emiroğlu Şılbır’ın Mekanın'da bir araya gelmişler.

Başkan bankoğlu

Makina Mühendisleri Odası Başkanı Fulya Bank Oğlur Teknik adamların görüşleri alınmadan yapılan yanlışlar bu
Şehrin geleçeğine zarar veriyor diyor.

Başkan zorluoğlu ve başkan vekili Şahin

 Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu'na CHP Grup Başkan Vekili Turgay Şahin İtfaiye Daire Başkanlığı arkasına sahil bandına Gasılhane yapmak sizin kendi fikrinizmi diye sormuş.

Aydemir emekli oldu

Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim'in danışmanlığını yürüten Yıldızlı Belediyesi Eski İmar Müdürü Turgut Aydemir emekliye ayrıldı ve Devletime benden bu kadar diyor.

Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2021, 13:18

Berat Kalaycı

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner317

banner11