banner331

Ne Var Ne Yok!

Ne Var Ne Yok!

Hangi Bakan Durdurdu?

Karayolları Bölge Müdürlüğünce 4 yıl önce ihale edilen Kanuni Bulvarı ile Yavuz Selim Bulvarını birbirine bağlayan araçlı üstgeçidi dükkanların önünü kesiyor gerekçesiyle durduran eski bakan kim?

Siyasette İlk Defa!

Türk Siyasi hayatında ilk kez devlet memuru daire amirleri Ak Parti İl Başkanı'ndan randevu alarak ziyarete gidiyorlar işin garibi bunları uyarması gereken üstdüzey bürokratlar da bu geleneğe uyuyorlar.

Bakan Karaismailoğlu Müsaade Etmez

Ortahisar ilçesi Fatih ve Yeşilova'nın yolları 3 ve 5 metre genişliğinde iken iki mahalle arasında kalan Doğançay Mahallesi'nin yollarını 25 metre genişlikte yapan 25 metrelik dev istinat duvarları koyan kara yollarının yaptığı bu kayırmacılığın sebebi ne ve şimdi Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu bu kayırmacılığa müsade edecek mi merak ediliyor?

Eski Başkan Gümrükçüoglu

Trabzon Eski Belediye Başkanı Orhan Gümrükçüoglu Eski Genel Sekreter Yardımcısı Cengiz Çolak’ın kızının düğün törenine katılmak için yine Trabzon’da, Gümrükçüoglu geçtiğimiz ayda eski saz arkadaşlarından Mustafa Akkaya’nın kardeşinin düğününe katılmak için Trabzon’daydı.

Başkan Zorluoğlu

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu'na AK Parti Trabzon Milletvekilleri Muhammet Balta ve Av.Salih Cora her ay muntazan ziyaret edip günlük imza kartonu imzalar gibi şeref defterini imzalıyorlar..

Güncelleme Tarihi: 08 Ağustos 2020, 15:16

Kürşat Emiroğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner173

banner100

banner317

banner11