banner331

Ne Var Ne Yok!

Ne Var Ne Yok!

TTSO Yönetim Kurulu Üyesi İlarslan

TTSO Yönetim Kurulu Üyesi ve Uzunkum Otel İşletmecisi Özcan İlaslan Corona krizi sürecinde ben ve bir çok otel işletmecisi kapılarını kilit vurarak çalışanlarını işsizlik maaşından faydalanmasını sağladık aksi takdirde bu süreçte hepimiz birden batarız dedi.

Ergin Aydın

Aile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’na bağlı Emek İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği’ne atanıp Ankara’ya taşınan Ergin Aydın, Emek inşaatın tamamen kapatılması üzerine özel bir büro açarak kendi işini yapmaya başlamış.

Kamu Kurumları Geri Dönüş Başlattı

Corona Krizinin ardından Emniyet, Jandarma ve Belediyeden sonra karayolları afat ve sahil güvenlik komutanlığıda kendi Rölevesini kurup kendi el ve masa telsizlerini yeniden hayata geçirmeye başladı

Ecz. Kansız

18. Bölge Eczacılar Odası Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Kansız maskeyi güvenlik güçleri ve PTT ile dağıtmazsınız il genelinde 435 eczane var. Verin biz ücretsiz dağıtalım. dedi..

Kamuran Çalış

FOX TV Program yapımcısı Fatih Portakal’a sosyal Mmedya üzerinden attığı tweet ile ayar verecez diyen Karayolları Asfalt Başmühendisi Kamuran Çalış’a CHP li Nuri Aydın Devletin memurları siyaset yapacağım diyerek devleti
acize düşürdünüz cevabını verdi.

Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2020, 02:02

Kürşat Emiroğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner173

banner100

banner317

banner11