banner331

Ne Var Ne Yok!

Ne Var Ne Yok!

Av.Keskin

Ak Parti Kurucu İl Başkanı Av.İbrahim Keskin: Cumhurbaşkanımız, Kurucu Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan partimizi kurarken bize bu işe maddi manevi destek olacak arkadaşlarla yönetim oluşturun demişti. Bugün de tüm il başkanlarımızı telekonferans ile arayarak hemen hemen aynı şeyleri söyledi. Bundan hiçbir arkadaşımız başka mana çıkarmasın. dedi..

Başkan Hacısalihoğlu

Ülkemiz bir büyük virüs tehlikesi ile mücadele ederken ekonominin çarkları durdu. İnsanlar işsiz güçsüz kaldılar. Yerel yönetimlerimiz, belediyelerimiz halkına yardım etmek için yardım kampanyaları başlattılar. İçişleri Bakanlığı fakir fukaranın parasına el koydu. İnanılılır ve anlaşılır gibi değil. dedi..

Başkan Ekim

Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim: Trabzon Büyükşehir Eski Belediye Başkanı Dr.O.Fevzi Gümrükçüoğlu’nun ilçemizde mezbaha yapılması talebi üzerine belediye meclis üyesi olarak ben görevlendirildim. Yeri bulduk çizdik. İmar planına işledik, istimlak ettik. Et kompinesi olarak büyükşehir belediyemiz Tarım Bakanlığına teklif etti. Bu nedenle seçim beyannameme koydum. Et ve Süt Kurumunun 2020 yatırım programına alındı. Bu şehir nihayet modern bir Et Kompleksi kazanacak dedi.

Duyarlı Müdür

Trabzon İl Milli Eğitim Müdürü Hızır Aktaş Covid-19 krizi dolayisiyla okulların kapalı olduğu bugünlerde tüm hizmetlileri destek için valilik onayıyla Kanuni Eğitim Araştırma Hastanesinde görevlerindirmiş.

Başkan Şılbır

TTSO Meclis Üyesi Trabzon Sebze Meyve Hali Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Şılbır Coronavirüs krizi dolayısıyla Büyükşehir Belediyemiz ile anlaşarak çalışma saatlerimizi haftada 6 gün 06-15 olarak belirlememiz bizim ve müşterilerimiz için son derece olumlu karşılandı. Kriz sonrasında da aynı şekilde devam eder düşüncesindeyiz. dedi...

Kürşat Emiroğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner173

banner100

banner317

banner11