banner331

Ne Var Ne Yok!                            

Ne Var Ne Yok!                            

Okul Müdürü Mü Parti Militanı Mı?

Ali Soylu İmam Hatip Lisesi Müdürü Adem Cebeci kendi sosyal medya hesacından Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan’ın gece yarısı görevden alınmasının son derece yerinde olduğunu belirtti. Devlet memuru değil iktidar partisinin militanı gibi davranması bir eğitimciye ne kadar yakışıyor?

EBK

Tarım Bakanlığı Et ve Süt Genel Müdürlüğü tarafından Akçaabat’da yaptırılıp Trabzon Büyükşehir Belediyesi'ne devir edilecek olan et kompinesini tüm ilçe belediyeleri kullanacakmış.

Başkan Zorluoğlu

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu: Akçaabat’da ki tarihi iskelenin yanı başına, ilçe girişine belediyeye ait çöp ve harfiyat kamyonlarının çekilmesi son derece yanlış. Bu kötü görünümü hemen kaldıralım. Bu makine parkını büyükşehir belediyesine ait sebze hali olarak planlanan alana taşınmasının talimatını vermiş.

Büyükaydın

TFF Başkanvekili Yılmaz Büyükaydın, Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim’den Kavaklı Rahman Camii yanı başında bulunan bakımsızlıktan içinde top oynanmayan sahaları gelin TFF veya ASKF’ye devredin tamir edip futbolcuların hizmetine sunalım teklifine 6 aydır cevap bekliyormuş.

Akçaabat ve AKSA

Akçaabat’ın güneyinden geçen bulvarın Düzköy yolundan girişindeki ve İl Jandarma Alay Komutanlığı arkasındaki AKSA’ya ve İl Emniyet Müdürlüğü'ne ait direkler, araç trafiğini tehdit ediyor ve her an kazaya davetiye çıkartıyor. Karayolları ve ilçe belediyesi yetkilileri AKSA’ya yazı yazdık, direğine sahip çıkmıyor diyor. Sahipsiz direklere kim sahip çıkacak merak ediliyor?

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2020, 16:55

Kürşat Emiroğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner173

banner100

banner317

banner11