banner331

Ne Var Ne Yok!

Ne Var Ne Yok!

Gümrükçüoğlu

Trabzon Büyükşehir Belediyesi Eski Başkanı Dr.O.Fevzi Gümrükçüoğlu Soğuksu Mahallesi Atatürk Köşkü karşısında yeni bir köşk yapmak için Ortahisar Belediyesine muracat etmiş. Doğal sit alanında bulunan arazide bina yapımı için Çevre ve Şehircilik Bakanlığından izin istenmiş.

Ortahisar Kentsel Dönüşüm

Ortahisar Belediyesi Kentsel Dönüşüm yönetim kurulu Ali Soylu İmam Hatip Lisesi ve 24 Şubat İlkokulunu yıkarak kentsel dönüşüm yapmaya karar vermişler. Buralarda dükkanlar yapıp satıp belediyeye gelir elde edecekmişler.

Millet Kütüphanesi Hayal Mi?

Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç'in geçtiğimiz günlerde kamuoyuna açıkladığı Maraş Caddesinde bulunan eski İskenderpaşa İlkokulu’nu millet kütüphanesi yapacağız talebi üzerine bakanlık tarihi binanın kitap yazım komisyonlarınca kullanıldığını belirtilmiş.

Çukurçayır Belediyesi

Kapatılan Çukurçayır Belediyesi'ne ait binanın Trabzonspor tahsisinin son derece yanlış olduğunu belirten vatandaşlar mahallemizin en büyük ihtiyacı polis merkezidir. Bu nedenle Ortahisar İlçe Emniyet Müdürlüğüne tahsisini istiyoruz diyorlar.

Başkan Bayraktar Karar Yok Diyor

Trabzon Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanı Fatih Bayraktar, İl Emniyet Müdürlüğü ile İl Sağlık Müdürlüğü arasındaki sokak tek yönlü olarak trafiğe kapatılmadı. UKEME’de alınmış öyle bir karar yoktur diyor. Ancak levhalar kendisini doğrulamıyor!

Kürşat Emiroğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner173

banner100

banner317

banner11