Ne Var Ne Yok!

Ne Var Ne Yok!

Başkan Zorluoğlu

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu: Akyazı Stadyum'u Şenol Güneş Spor Kompleksi'nin Batı tarafında Şehir Hastanesi değil Devlet Hastanesi planlıyoruz. dedi..

Altunbaş Kamu Kurumlarından Çıktı

Resmi daireleri denetlemesi kamu kurumlarında toplantı yapmasıyla kahvaltı verilmesi de çok eleştirilen Ak Parti Ortahisar İlçe Başkanı Temel Altunbaş bu hafta sonu kahvaltıyı 100.Yıl lokantasında verdi.

Hopalı Aşık Kardeşler

Trabzon Büyükşehir Belediyesi İmar Daire Başkanı Özgür Aşık ile Karayolları Bölge Müdürü Mehmet Aşık abi kardeş olarak Trabzon imarına imza atacaklar..

Sağlıkta Değişim Şart

Trabzon İl Sağlık Müdürü Hakan Usta'nın göreve gelmesinin ardından yüksek puanlı Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimliğine Prof.Dr.Süleyman Türedi’yi atadı. Önümüzdeki yıl diğer hastanelerin başhekimlerinin değişmesi de konusuymuş!

Karayolları ve Ak Partililer

Karayolları Bölge Müdürlüğü nden Emekli olduktan sonra müşavir firmalar üzerinden işe alınanların yılbaşından sonra işleri zor. Ak Partililer bundan böyle genç ve işsiz mühendisleri işe almak zorundasın diyerek kuruma baskı yapıyormuşlar..

Güncelleme Tarihi: 29 Aralık 2019, 01:15

Kürşat Emiroğlu

banner342

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner332

banner317

banner333

banner11