Ne Var Ne Yok

Ne Var Ne Yok

Ne Var,Ne Yok.                    
     AFAD İl müdürlüğü yıldızlı.

AFAD İl müdürlüğü Siyaseten akçaabat- yıldızlı tepesine kuruluyor Allah göstermesinde bir AFAD anında yolu-izi olmayan karda ve yağmurda çıkmanın mümkün olmadığı Yıldızlı TOKİ Konutlarının üst kısmından ekipler inip şehre müdahale edecekler.                 ———————————————
 

Lider gıda.                                     Ülkemizin en büyük ihracatçı firmalarından biri olan lider gıda trabzon’da tütün mağazalardan para ile satın alıp topladığı kefen bezlerini ve Ankara’dan satın aldığı 100 adet çadırı Deprem bölgesi hatay’a gönderiyor.
 

Diş hastanesi        

                     Trabzon ağız ve diş sağlığı merkezi nde çene cerrah olmadığı için bir diş çekimi için hastalar KTÜ-TIP fakültesi’ne havale edilirken Vatandaş oradaki Başhekim ve doktorlar ne işe yarar diye merak ediyorlar.
 

Trabzon sağlık müdürlüğü.

      Trabzon sağlık müdürü Dr Hakan Usta’nın sözleşme gereği görev süresi 1 Mart‘a tamamlandığından yerine kanuni eğitim ve araştırma hastanesi anestezi uzmanı Dr Ahmet Şen’in atanaçağı söyleniyor.
 

Fatih devlet hastanesi.      
      Fatih devlet hastanesi başhekimi Dr İsmail ulusal’ın medikal park hastanesi ile anlaştığı ve ayrılacağından yerine kimin atanaçağı merak konusu oldu.

Arif Arslan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER