Ne Var Ne Yok

Ne Var Ne Yok

 Başkan Opr.Dr. Mumcu Ak Parti il başkanı

Opr.Dr Sezgin mumcu’nun imperıal Hastanesi’ndeki görevini aksatmadan yürütürken teşkilat çalışmalarının fazla zaman ayırmadığı yönündeki şikayetler genel merkeze kadar ulaşmış,il yönetimi ise yukarıdakiler ve aşağıdakiler diye bir kaç parçaya bölünmüş

CHP ve Hacısalihoğlu.

CHP Trabzon il başkanı Ömer Hacısalihoğlu’nun  Genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve milletvekilleri tüm yurdu il,il,ilçe,ilçe gezerken kendisi kış uykusuna çekilmiş ortalıkta görünmemeye özen gösteriyormuş. 

7M Hastanesi.

7 M Hastanesi Başekimliğine Dr.Ayhan Çağılcı geldikten sonra hastane bir ivme kazandı tabii bu arada Hastanenin ortaklık yapısıda değişti Yönetim kurulu başkanı Aydın Özkurt poyraz deniz denizçilikten sonra Mütahit iş adamı Özkan Öztürk’üde hisse vererek ekonomik yapıyı güçlendirmiş.

Hasan kurt’un camisi.

Gazeteci yazar Hasan kurt kuzey ekspres gazetesini sattıktan sonra merkez uğurlu Mahallesi’nde ev yaptırıp taşındı şimdilerde inşaat halindeki uğurlu camisinin bir an önce bitirilmesi için uğraşıyormuş.

Mustafa Çolak.

İkram sofrası eski sahibi eğitimci Mustafa Çolak Beşirli’de yeni yapılan caminin çay ocağında inzivaya çekilmiş dostları ile bir araya geliyormuş.

Arda Gündoğdu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER