Ne Var Ne Yok

Ne Var Ne Yok

Trabzon Üniversitesi           

Trabzon Üniversitesi’nin akçaabat Çolaklı Mahallesi’ndeki 250 dönüm alana yeni bir kampüs yapmasını Milletvekili Dr.Adnan Günnar çok istiyor ancak teknik adamlar burada 1 dönüm düz alan yok ve uçurum yolu izi yok burada Kampus yapmak yanlıştır,yazıktır,günahtır akıl işi değildir diyorlar.   

 Büyükşehir belediyesi Ayasofya kavşağı köprü altında yeni bir çay ocağı işletmeciliğini başlamış kim nasıl ve ne şekilde kiraladığı ise halen ortaya çıkmamış.                             

Ekoparkı Kim çalıştırıyor Ortahisar belediyesine ait beşirli köprüsünün altında Bir eski belediye meclis üyesinin çok  büyük paralara projesini çizdiği milyarlar harcanarak yaptırılan ekoparka yine bir eski belediye meclis üyesi çökmüş ve tek kuruş kira ödemeden çalıştırıyormuş!                 

Başkan Mumcu yine Ankara’da.                               

AK Parti Trabzon İl başkanı Sezgin Mumcu ayın 15 gününü Ankara’da toplantı ve Ziyaretlerle geçirince Yönetim kurulu üyeleri kendisine siz Ankara’ya mı İl başkanı oldunuz diyormuşlar.     

Emniyet müdürü Aydoğan                            

Sivas Emniyet Müdürlüğünden Trabzon Emniyet Müdürlüğüne atanan Kenan Aydoğan Aslen Yozgat’lı ancak babası Trabzon’da memur iken 1964 yılında Yalı mahallesinde dünyaya gelmiş .

Kürşat Emiroğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner317

banner11