Ne Var Ne Yok

Ne Var Ne Yok

 Bakan Karaismailoğlu                       

Ulaştırma ve alt yapı Bakanı Adil Karasmailoğlu Şenol Güneş caddesinin başındaki araçlı üst geçitin yıkımı için Anıtlar kurulu kararını bekliyoruz uygun görürlerse yıkacağız diyor.                             

Başkan Arpacı               

Büyük Sanayi derneği Başkanı Ayhan aApacı burada 110 dönüm arazimiz var istimlak edilmeden taşınma olmaz,mal sahiplerinin %80’i işlerini terk etmişlerdir yeni dükkana ihtiyaçları yok paraya ihtiyaçları var diyor .            

Kamber Ar-Ge yapın !                                   

TTSO Meclis Üyesi Kamberoğlu otobüsleri yönetim kurulu Başkanı Aydın Kamber terminalden çıkan otobüsten i %75’i batı Samsun Ankara İstanbul %25’i Rize,Artvin Gümüşhane,Bayburt yönüne gider,Terminalin yer seçimi buna göre yapılmalıdır diyor.           

Pehlivan Doğal dengeyi bozuyorsunuz.                     

Ziraat odaları Trabzon Şube başkanı cemil pehlivan Yapılaşma veya yol yapımı sırasında bölgenin doğal dengesini bozuyorsunuz yarın yaşanacak doğal bir afetin sorumluları sizler olacaksınız diyerek Yerel yetkililer uyardı.                      

Dükkanlar iki kat büyüdü.   

Özellikle 1 ve 2 beşirli ile Toklu semtinde dükkan sahipleri kaldırımları hatta yolu işgal ederek dükkanların iki kat büyüktü bunlar acaba işgaliye ödüyorlar mı merak ediliyor?

Kürşat Emiroğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner317

banner11