Ne Var Ne Yok

Ne Var Ne Yok

Başkan Genç’in Performansı.   

Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç faaliyet raporunun sunumunda Meclis   üyelerine ödenmeyecek borcumuz yok demiş,iyide (0)borçla aldığı belediyenin 7 sene sonunda TOKİ,İl bank,maliye,SGK borçları eski para ile 350 Trilyon bu borç kimindir ?     

Yavuz’daki Bu Cevher.

 AKP İl eski Başkanı Ali Rıza Akdeniz yönetiminde Maçka temsilci'si 2004 yerel seçimlerinde Maçka İl genel Meclis üyesi seçilen Hayati Yavuz,Koray Koçhan’ın İlçe Başkanı seçilmesiyle liste dışı kalmıştı 2014-2019 yerel seçimlerinde Ortahisar Belediye Meclis üyesi ve her dönem,daimi encümende yer alıyor acaba Yavuz’daki cevheri Ahmet Metin Genç’mi fark etti ?  

Fahri Trafik Müfettişleri.  

  İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü’nün başlattığı fahri trafik müfettişliği uygulaması Vatandaşları mağdur ediyor,Trabzon Akçaabat özellikle Yaylacık Mevkiin'de gündüz saatlerin'de trafik sıkışıklığından araçlar 20 -30 km ile süratle ilerlerken emekli Vatandaşa Tehlikeli araç kullanmaktan 314 TL arkadan ceza yazıp gönderen Fahri Müfettiş bunu kasten yapmışsa görevini kötüye kullanmaktan hakkında kim dava açacak ve şimdi kim soruşturacak ? 

Başkan ilik. 

 Hızlı artan Buğday unu,elektrik,su,işçi
Maaş ve SGK ve nakliye giderlerine rağmen pideye zam yapmadık 575 gramı 500 grama çekerek emeğimizi ve ekmeğimizi vatandaşımız ile paylaştık diyor.        

CHP’li Söğüt  

    CHP Ortahisar Belediye Meclis Üyesi Oktay Söğüt Oktay Ortahisar’s kütüphane şart diyor iyide Kültür merkezi ve içindeki kütüphane kapatılıp ek Valilik binası yapılırken nerdeydi ve neden tepki göstermedi acaba?

Berat Kalaycı

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER