Ne Var Ne Yok!

Ne Var Ne Yok!

Cumhurbaşkanı Erdoğan

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Malatya’daki TOKİ konutlarının açılışı sırasında telekonferans ile bağlandığı (RP Trabzon eski milletvekili İlhan Sungur’un oğlu) TOKİ Başkan Yardımcısı Levent Sungur’a evleri hak sahiplerine teslim ettik değil mi diye sorunca Başkan Yardımcısı Sungur "bittiğinde" cevabı verir, istemediği cevabı alan Cumhurbaşkanı Erdoğan sen kaçın kurasısın diye sorar!

Cora Çok Koşuyor Çok

AK Parti Trabzon Milletvekili Av.Salih Cora Belediyeler ile Bakanlıklar arasında diplomasi trafiğini yönetiyor ve hiç yorulmuyor. Sorana da aşk ile koşan yorulmazmış diyormuş.

Başkan Bulut

TOKİ Başkanı Ömer Bulut: Çömlekçi 1.Etabında 108 daire,20 İş yeri yapacağız İhalesini yaptık. Yüklenici firma işe başladı diyor.

Terminalin Satışı

CHP İl Başkanı Ömer Hacısalihoğlu: 23 dönüm arazisi ile şehirlerarası otobüs terminalini o ki gözden çıkardınız. Satıp elden çıkartmak yerine Sarp -Samsun duble yolu üzerinde TIR trafiğinin bu kadar yoğun olduğu bölgemizde sanayiinin ortasında ambarların yakınında lojistik bölge olarak değerlendirilir. Satıştan alacağınız parayı 5.senede verilen hizmetten alırsınız diyor.

Başkan Ekim

Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim de yeni yapılan Pulathane Bulvarı’na Karayolları'nın malı diye sahip çıkmıyormuş. İyi de Karayolları ben yaptım bitti diyor da; bulvarın giriş, çıkışının hali ne olacak merak ediliyor!

Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2021, 22:55

Berat Kalaycı

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner11