Ne Var Ne Yok!

Ne Var Ne Yok!

AK Parti İl Başkanı Mumcu

AK Parti İl Başkanı Sezgin Mumcu adı son zamanda il başkan adayları arasında geçenlerden hiçbir tanesine ve Eski Başkanı Temel Altunbaş’a yönetim kurulu üyeliği teklif etmemiş.

Kalepark Orduevi

Vakıflar Bölge Müdürlüğü'nün malı olan Kalepark Orduevi 17.Komando Tugay Komutanlığı tarafından kullanılmaktadır ancak Akçaabat Yıldızlı’da 5 katlı bir misafirhane yapmayı planlıyormuş. Yapıp bitirirlerse çıkıp terk edecekler ancak MSB para yok diyormuş!

Muhabere Bölüğü Büyükşehir’in

Trabzon Büyükşehir Belediyesi olduktan sonra Boztepe Ahi Evren Dede Camii önündeki muhabere bölüğünün yerini istemiş, MSB karşı tarafındaki Çamlığı istemiş, Eski Başkan Orhan Gümrükçüoglu vermem demişti. Şimdi galiba Çamlık verilecek ve Muhabere Bölük Komutanlığı’nın yeri alınacakmış.

İpekyolu Üniversitesi Anlaşmayı Bozmuş

Milli Emlak Müdürlüğü'nden Akyazı’da İpekyolu Üniversitesi için tahsis edilen alan üniversite kurulmadığı için geri iade edilerek TOKİ’ye tahsis edilmiş.

Ekrem İmamoğlu

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun Eski Başkan Kadir Topbaş’ın cenazesinin getirildiği İBB önündeki konuşması TRT'nin ve bir takım medyanın tarafından verilmemesi tepkilere neden oldu...

Kürşat Emiroğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner11