Ne Var Ne Yok!

Ne Var Ne Yok!

Kanuni Bulvarı

Kanuni Bulvarı güzergahını alınan Gölçayır, Çukurçayır ve Akoluk Mahalleleri şimdilik kuruldu. Bulvarın Kaymaklı,hayali ve Sanayi Mahalleleri bağlantısı yapılacak.

Polis Akademisi

YÖK ve Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı tüm okullar yüz yüze eğitime kapalıyken Polis Akademisine bağlı yüksek okullarda eğitim yüz yüze halen devam ediyormuş. Trabzon Polis Meslek Yüksek Okulu'nda öğrenim gören 270 öğrenciden 5 öğrencinin Koronavirüs testi pozitif çıkmış.

AKP İl Başkanlığı

AK Parti İl Başkanlığında adı ön plana çıkan Yılmaz Büyükaydın: Hiçbir zaman siyasetten kopmadım. Tüm seçim kampanyalara katıldım. TFF Başkanvekilliği ve Çay-Taş Yönetim Kurulu Başkanlığı fahri görevlerimdir. Tek kuruş almam. Ben hizmet adamıyım. Sözleri birilerine mesaj gibi..

Aydın Kamber Bir De Bize Sorun!

TTSO Meclis Üyesi Kamberoğlu Turizm Seyahat Taşımacılık Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Kamber: Yeni bir otobüs terminali yapılıyor. Kimse bize bir şey sormuyor. hani ortak aklı kullanacaktınız diyor..

Başkan Vekilliği Dilekoğlu'na Yakışır

AK Parti İl Başkanı Haydar Revi Artvin İl Koordinatörlüğüne atanınca il başkanlığına vekaleten bakan Hasan Dilekoğlu Büyükşehiin tahsis ettiği (001) plakalı makam aracının arka sağ koltuğundan inmiyor. Gören de hocama yakışır diyorlar ...

Kürşat Emiroğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner317

banner11