Ne Var Ne Yok!

Ne Var Ne Yok!

AKP Ortahisar

AKP Ortahisar İlçe Kongresi yapılmıyor. Yeni bir ilçe başkanı da atanmıyor. Mevcut yönetim bu durumda münfesih sayılmıyormuş!

Genç ve Ekibi

Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisinde Ortahisar Belediye Başkanı Av.Ahmet Metin Genç, AKP'li Meclis Üyeleri Şaban Bülbül ve Mustafa Yaylalı’nın CHP ve İYİ Partili Meclis üyeleri ile birlikte Kemerkaya Tüneli'nin imara işlenmesine ret oyu vermesi AKP’deki çatlağı gün yüzüne çıkarttı.

Vekiller Asıl Olacak Mı?

DSİ Bölge Müdürlüğü ile İl Kültür Turizm Müdürlüğü halen vekaleten yürütülüyor asaleten atama neden yapılmıyor merak ediliyor.

Başkan Ekim

Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim: Erol Günaydın Kültür Merkezi 3 ayda 1 kullanılırken Eski Söğütlü Belediye Binasını yıkıp 500 kişilik kültür merkezi ve altında 50 araçlık otopark yapmak için ihaleye çıkması ilçe genelinde müsriflik olarak değerlendiriliyor!

Başkan Bak: Galinima Deresi'ne Olmaz

CHP Akçaabat İlçe Başkanı Mustafa Bak Trabzon Eski Belediye Başkanı Orhan Gümrükçüoğlu döneminde galanima deresinde planlanan şehir mezbahası için EBK devir edilen arsanın tahsisi açilen iptal  edilmelidir. Bu vadi turizm vadisidir diyor...

Kürşat Emiroğlu

banner342

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner332

banner317

banner333

banner11