banner375

Yazıcılar Showroom açıldı

Yazıcılar Showroom açıldı

Yazıcılar Showroom açıldı

Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi’nde üretim yapan firmalarımızdan Yazıcılar Mobilya Malzemeleri’nin Pelitli’de bulunan yeni showroomu bugün düzenlenen açılış töreniyle hizmete girdi.

Törene Başkanımız Dursun Ali Sakarya, Başkan Vekilimiz Ali Baştürk ve Yönetim Kurulu Üyelerimizden Hasan Küçükarslan ile Köksal Yavuz’un yanı sıra OSBÜK Yönetim Kurulu Üyesi Selçuk İskender, Trabzon Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, Trabzon Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nur Ekim, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erkut Çelebi, Doğu Karadeniz İhracatçılar Birliği Başkan Yardımcısı Hamdi Gürdoğan, Trabzon eski Milletvekili Adnan Günnar, Ak Parti Trabzon İl Başkanı Sezgin Mumcu, Ak Parti Ortahisar İlçe Başkanı Selahattin Çebi, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası eski Başkanı Suat Hacısalihoğlu ve çok sayıda davetli katıldı.

Yazıcılar Grup adına törende kısa bir açılış konuşması yapan Çetin Yazıcı, “1983 yılında babam Mustafa Yazıcı ve dayım Mustafa Yazıcı’nın büyük emekler harcayarak kurdukları şirketi hep birlikte bugünlere getirdik. Bizler ikinci kuşak olarak ailemizden devraldığımız mirası, geleneklerimize sadık kalarak ileriye taşımakta kararlıyız. Babam sağlık sorunları nedeniyle aramızda olamadı ama ona ve dayıma bu vesileyle minnetlerimi sunuyorum. Yeni showroomun şehrimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Açılış törenini ardından Başkanımız Dursun Ali Sakarya ve Yönetim Kurulu üyelerimiz, Yazıcılar Grup adına Mustafa Yazıcı, İbrahim Yazıcı ve Çetin Yazıcı’ya hayırlı olsun dileklerini ileterek başarı temennisinde bulundu.

Arif Arslan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER