Velioğlu kısır çekişmeleri bırakın Vatandaş çan çekişiyor ona bir bakın ?

Velioğlu kısır çekişmeleri bırakın Vatandaş çan çekişiyor ona bir bakın ?

Yeni yıla girişimizle birlikte zam yağmuruna maruz kaldığımız şu günlerde, Trabzon siyasetinin kısır bir didişme içerisine girmesi şehrimiz ve milletimiz adına üzüntü vericidir. Milletimizin kişisel ve sunni gündemlerle meşgul edilmesini asla doğru bulmuyoruz. 
Vatandaşımız elektrik faturasına gelen %127 zam sonrası faturasını nasıl ödeyeceğini dert ediyor. 
Doğalgaz ve kömür zamları nedeniyle kara kışı nasıl geçireceğini kara kara düşünüyor.
Gıda fiyatlarında ki artış nedeniyle tenceresini nasıl kaynatacağını, evladının karnını nasıl doyuracağını, ihtiyaçlarını nasıl karşılayacağını dert ediyor. 
Esnaf ticaretine nasıl devam edeceğini, emekli maaşıyla nasıl geçinebileceğini düşünüyor. 
Vatandaş, hükümetin beceriksizlikleri ve hırsızlığı yüzünden açken ve geleceğinden umudunu kaybetmişken, siyasetçilerin birbirlerine söylediği hakaretleri dinlemeyi hiç istemiyor. Ne iktidar vekillerinin muhalefete hakaret etmesini, ne de muhalefetin onlara hakaret etmesini istiyor. 
İktidar partisi il başkanı zamlar üzerinden 2 gün geçmesine rağmen bunlarla ilgili tek kelime etmezken, böylesi boş ve manasız bir konuyu gündemi değiştirmek için kullanmasını da siyasi acizlik olarak görüyoruz. 
Siyasetteki mesaisini toplumu gerçeklerden uzaklaştırmak ve gündem değiştirmek için harcayanlara milletimizin ilk seçimde gereken cevabı vereceğine inanıyoruz. GELECEK PARTİSİ olarak herkesi milletin sıkıntılarına çözüm aramaya davet ediyoruz...
Hasan Kâmil VELİOĞLU 
GELECEK PARTİSİ TRABZON İL BAŞKANI

Arda Gündoğdu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER