Velioğlu herkezin ağzından çıkanı KULAĞI duyacak

Velioğlu herkezin ağzından çıkanı KULAĞI duyacak

Gelecek Partisi İl Başkanı Hasan Kamil Velioğlu yaptığı yazılı açıklamada; 

Birkaç gün önce Trabzon'da Akparti'li bir Belediye Meclis üyesi, siyasi parti il başkanlarını HDP eş il başkanı benzetmesi yapmıştı. Şimdi de başka bir Akpartili meclis üyesi, belediyeye alınan 45 işçi için "ilana çıkıldı mi?" sorusuna "PKK lıları almadık" diye cevap veriyor. 
Bu iki örnek gösteriyor ki bu tavır kişisel bir hadsizlik değildir. Görülüyor ki 20 yıllık Akparti"nin Trabzon'da üretebildiği siyaset ne yazık ki ancak bu kadar. Tüm hukuksuzluk ve kanunsuzlukları, milli ve dini değerlerin arkasına gizleyerek yapıyorlar. Onlar için bu mukaddes değerler, isteklerini yerine getirmek için kullanacakları bir araçtan ibaret.
Bu değerleri böyle kullanarak illegal işlerini yürüten iktidar partisinin, kürt vatandaşlarımızın hassasiyetlerini kullanıp illegal yapılarla bağ kuran HDP den zerre farkı bulunmamaktadır.
İkiside bu ülkenin kanunlarına göre kurulan legal partilerdir ama ikiside illegal faaliyetlerini yapabilmek için milletin hassasiyetlerini kullanan partilerdir. Trabzonumuzun vatanperver insanları, bizleri birbirimize düşürerek iktidarlarını kaosla devam ettirmek isteyen bu hastalıklı dilin sahiplerine ilk seçimde gereken cevabı vereceklerdir...

Hasan Kâmil VELİOĞLU 
GELECEK PARTİSİ TRABZON İL BAŞKANI

Berat Kalaycı

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner317

banner11