Vali Ustaoğlu, Hayata Değer Kat Projesi Ödül Törenine Katıldı

Vali Ustaoğlu, Hayata Değer Kat Projesi Ödül Törenine Katıldı

Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Tüm Kalkınma İş Adamları ve Girişimciler Derneği tarafından yürütülen, Hamamizade İhsan Bey Kültür Merkezi'ndeki 'Hayata Değer Kat Projesi' ödül törenine katıldı.
Programa Vali Ustaoğlu’nun yanı sıra İl Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Burak Fettahoğlu, TÜMKİAD Başkanı Ahmet Salih Kırımlıoğlu, şehidimiz Eren Bülbül'ün annesi Ayşe Bülbül, il protokolü, öğrenciler, öğretmenler ve veliler katıldı. 
Buradaki konuşmasında Vali İsmail Ustaoğlu, "Hayatımıza anlam katan adabı muaşeret dediğimiz belli alışkanlıklarımız ve davranış biçimlerimiz var. Bunlar tabiri caizse kaybolmaya yüz tutmuş değerler haline gelmeye başladı. İşte bugün burada düzenlenen program adeta kaybolmaya yüz tutmuş bu değerlerin yeniden hatırlanmasına vesile olacaktır.  Proje; çocuklarımızın, telefon, tablet, internet ve medya alışkanlıklarından uzaklaştırılması ve yeniden bu değerlerle tanışması ve buluşturulması adına çok faydalı bir proje olacak. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum" dedi.
Hayatımızı farklı şekilde anlamlandıran özel öğrencilerimizin çok özel gösterilerinin sunulduğu program düzenlenen yarışmalarda dereceye girenlere ödül verilmesiyle sona erdi.

Berat Kalaycı

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner317

banner11